W Biegu – dieta pudełkowa

Catering klasyczny lub wegetariański z dostawą na 3 dni za 159 zł firmą W Biegu – dieta pudełkowa

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

W ofercie zbilansowana dieta klasyczna lub wegetariańska dla osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy lub utrzymać dotychczasową sylwetkę

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Adrian
3 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 17, 2021
Na prawdę, pyszne jedzenie. ;)
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: klasyczna lub wegetariańska
  • kaloryczność: 1500
  • czas trwania: 3
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • wyłączenia: brak
  • dowóz na terenie Poznania w cenie
  • dni dostawy: codziennie

Dieta klasyczna zawiera dania, które powstają we współpracy z dietetykami, więc zawiera odpowiednie proporcje składników odżywczych. W menu znajdują się różnorodne produkty roślinne oraz zwierzęce, w tym nabiał, jajka, wołowina, cielęcina, ryby morskie.

Dieta wegetariańska dedykowana jest osobom, które chcą wyeliminować mięso, ryby oraz owoce morza ze swojego jadłospisu. Posiłki komponowane są w taki sposób, aby dostarczyć odpowiednią ilość białka oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych (np. kwasów omega-3). Zawiera produkty nabiałowe, jaja, nasiona roślin strączkowych, produkty zbożowe oraz owoce, warzywa, pestki dyni i orzechy.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 570 241 696. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający oraz dane potrzebne do realizacji zamówienia (dane kontaktowe, adres dostarczenia cateringu). Dowóz na terenie Poznania w cenie. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

W Biegu – dieta pudełkowa

Szukając pomysłu na zróżnicowanie swojej diety, a także dbając o zbilansowane posiłki warto skorzystać z pomocy wyspecjalizowanej firmy cateringowej. Usługę taką oferuje firma W Biegu, która dzięki pasji do gotowania stworzyła propozycję diety pudełkowej z dostawami prosto pod drzwi klientów. W ofercie do wyboru jest dieta klasyczna, wegetariańska, wegańska, bez laktozy i glutenu, dla dzieci oraz indywidualna, dostosowana do specyficznych potrzeb i oczekiwań.

Więcej informacji na Facebooku.