6 lokalizacji

Depilacja laserowa wybranej partii od 9 zł w Golden Beauty & SPA – 3 lokalizacje

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Nowoczesny zabieg, który pomoże w usunięciu zbędnego owłosienia; dostępne partie to m.in. bikini, pachy, ramiona, plecy

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Milenatop reviewer
16 Oceny16 reviews
kwiecień 26, 2021
bardzo przyjemne miejsce , zabieg wykonany profesjonalnie :)
replied
View Comment +

O tej ofercie

Szczegóły:

  • nazwa lasera: Dual Laser sPTF+
  • rok produkcji: 2018
  • liczba rekomendowanych zabiegów, 4
  • czas trwania zabiegu: 30 minut
  • dostępne bikini: klasyczne (płytkie), średnie lub głębokie

Dokładne obszary depilacji bikini można sprawdzić tutaj.

Dual Laser sPTF wytwarza wiązkę energii, która dociera do skóry właściwej, a tam pochłaniana jest przez melaninę, włosy oraz ich cebulki. W tym samym czasie dochodzi do podwyższenia temperatury oraz rozprowadzenia energii do korzenia włosa – w efekcie następuje proces rozkładu melaniny. Po zabiegu skóra jest gładka i przyjemna w dotyku, a pojawiające się jeszcze gdzieniegdzie włoski są już dużo rzadsze, cieńsze i jaśniejsze.

Co pozwoli szybko pozbyć się niechcianego owłosienia? Jakie wady i zalety ma depilacja? Czy depilacja okolic bikini jest bezpieczna? Czym różni się depilacja laserem od depilacji woskiem lub pastą cukrową? Jaki sposób usuwania włosków polecany jest przy wrażliwej skórze? Która metoda depilacji jest najbardziej popularna? Na te i inne pytania odpowiedź znaleźć można w Golden Beauty & SPA. Zlokalizowane w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu gabinety oferują depilację różnych partii twarzy i ciała. Dzięki temu można zapomnieć o uciążliwym owłosieniu i konieczności codziennego używania maszynki do golenia, która podrażnia skórę. O gładkie ciało warto zadbać nie tylko latem.

Warunki

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 groupony, a 5 przekazać jako prezent. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Istnieje możliwość wymiany grouponu na bon upominkowy. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj przez stronę: http://goldenbeauty.pl/kontakt/. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Golden Beauty & SPA

Osoby, które chcą kompleksowo zadbać o swój wygląd, mogą udać się do warszawskiego salonu Golden Beauty & SPA. Na miejscu można skorzystać z szeregu usług z zakresu kosmetyki czy pielęgnacji ciała. W ofercie salonu warto wyróżnić m.in. mikrodermabrazję diamentową, mezoterapię mikroigłową i igłową, modelowanie ust, wypełnienie bruzd kwasem hialuronowym, fotoodmładzanie, kompleksową kurację wyszczuplająco-ujędrniającą, depilacje wybranych partii ciała, masaże czy pakiety odprężające spa.