Brak nowych powiadomień

Outdoor Racing Center Warsaw

Outdoor Racing Center Warsaw

Do -37%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Jazda gokartami po asfaltowym torze w Warszawie dla dorosłych i młodzieży – okazja do dobrej zabawy i poprawy umiejętności jazdy

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
R
Radek
4 Oceny1 reviews
wrzesień 30, 2019
super organizacja, super zabawa, polecam.
B
Bartłomiej
5 Oceny2 reviews
sierpień 27, 2019
Zdecydowanie polecam RCW Outdoor Track. Świetna zabawa, zdecydowanie polecam osobom lubiącym rywalizację. Cen z Groupon em dobra. Gdyby była taka normalnie byłbym częściej :)
W
Weronika
2 Oceny2 reviews
sierpień 26, 2019
Świetna zabawa, bardzo miła obsługa. Polecam!
Zobacz wszystkie opinie

W skrócie

Wybierz 1 z 6 opcji

8-minutowe przejazdy gokartami na outdoorowym, asfaltowym torze kartingowym:

 • 69 zł zamiast 98 zł za 2 przejazdy – pon.-pt.
 • 79 zł zamiast 98 zł za 2 przejazdy – weekendy
 • 129 zł zamiast 196 zł za 4 przejazdy – pon.-pt.
 • 149 zł zamiast 196 zł za 4 przejazdy – weekendy
 • 185 zł zamiast 294 zł za 6 przejazdów – pon.-pt.
 • 215 zł zamiast 294 zł za 6 przejazdów –weekendy

8-minutowa rywalizacja wśród kilkunastu kierowców wyzwala adrenalinę, dzięki której śmiga się po torze niczym błyskawica. Można zatem poczuć emocje, które towarzyszą na co dzień kierowcom Formuły 1. Ci, którzy poczują głód wrażeń po pierwszym okrążeniu, będą mogli go zaspokoić dzięki kilkukrotnym powtórzeniom swoich wyczynów. 

Gokarty do wyboru:

 • młodzieżowy od 130cm (LR5)
 • dla dorosłych (GT5)

O torze:

 • Data powstania: 2015 rok
 • Długość: ponad 900m
 • Szerokość toru: od 4-6m
 • Nawierzchnia: asfaltowa
 • Bandy: opony oraz bandy PCV
 • Pomiar czasy: My Laps
 • System obsługi toru: GokartSystem

Outdoor Racing Center Warsaw

Najdłuższy asfaltowy tor kartingowy w Warszawie, przeznaczony dla ścigających się szybkich amatorów jak i profesjonalistów. Szybkie proste i ciasne zakręty umożliwiają sprawdzenie swoich możliwości i umiejętności na różnych poziomach oraz sprzyjają ćwiczeniu techniki jazdy i panowania nad kierownicą, które okazują się nadzwyczaj przydatne podczas prowadzenia samochodów osobowych, a zwłaszcza wychodzenia z poślizgu. Racing Center Warsaw to również doskonałe miejsce do rozwoju i nauki dla najmłodszych adeptów kartingu.

Warunki

Groupon ważny do 15.10.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 3 groupony. Wszystkie przejazdy muszą być zrealizowane podczas jednej wizyty. Groupony nie łączą się. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Obowiązkowa kominiarka pod kask - w przypadku braku kominiarki, możliwość dokupienia w cenie 12 zł. Obowiązkowa rejestracja na torze oraz wyrobienie karty gokartsystem. W przypadku braku wcześniejszej rejestracji - koszt 10 zł. Użytkownik może wybierać pomiędzy gokartem młodzieżowym od 130cm (LR5 ) lub dla dorosłych (GT5). Zakup grouponu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu toru. Racing Center Warsaw zastrzega sobie prawo do przesunięcia rezerwacji na pierwszy dogodny termin ze względu na organizacje eventu lub niezbędne naprawy techniczne.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 507 005 000 od godz. 13 do godz. 22. Rezerwacja na torze możliwa najwcześniej na 2 dni przed planowanym terminem wykorzystania grouponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Outdoor Racing Center Warsaw

Outdoor Racing Center Warsaw

Atrakcje dla dzieci, Gokart, Sport i rekreacja, Wyścigi