Termalny Aqua Park Zakopane: 2,5-godzinny bilet na baseny za 29,99 zł

Aqua Park Zakopane

Oferta niedługo się kończy!
Do -32%
90+ kupionych
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Wybierz 1 z 1 opcji

Wejście do Termalnego Aqua Parku Zakopane:

  • 29,99 zł zamiast 44 zł za 2,5-godzinny bilet na baseny dla 1 osoby ( od 03.09.2018 )

Więcej informacji:

baseny, * Świat Saun, * atrakcje.

Warunki


Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: groupon jest biletem wstępu. Rezerwacja nie jest konieczna.
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. W przypadku zakupu opcji za 49,99 zł dostępnej w tygodniu realizacja w weekend jest możliwa za dopłatą w wysokości 10 zł/os. płatną w kasie obiektu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 3 groupony. Nie dotyczy grup zorganizowanych.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny do 22.12.2018 zgodnie z opcjami zakupu. Terminy wyłączone: 31.05 -03.06.2018, 16.07-02.09.2018 oraz 23.12.2017-01.01.2018.

Termalny Aqua Park Zakopane


W poszukiwaniu całodniowych atrakcji w zimowej stolicy Polski warto odwiedzić miejsce, jakim jest Aqua Park Zakopane. Czas płynie szybko, zwłaszcza w strefie basenowej, gdzie znajduje się basen sportowy z torami pływackimi oraz rekreacyjny (m.in. z kaskadami, biczami wodnymi, hydromasażem i gejzerami). Warto również sprawdzić swoje siły w dzikiej rzece – przeciwprądy gwarantują dobrą zabawę dla całej rodziny, a przy okazji poprawiają krążenie, uelastyczniają skórę i rozluźniają mięśnie. Oprócz tego obiekt przygotował aż 5 różnej długości zjeżdżalni, wśród których najdłuższa mierzy ok. 170 metrów.

Po zabawie można się zrelaksować na tarasie zewnętrznym, z którego rozpościera się niezapomniany widok na Giewont (do dyspozycji gości przygotowano leżaki). Ponadto na odwiedzających czeka Świat Saun, w którym skorzystać można z sauny fińskiej, solankowej, biosauny, łaźni parowej, kabiny zimowej oraz pokoju relaksacyjnego. Woda termalna w Aqua Parku Zakopane – dzięki specyficznemu składowi chemicznemu (zawiera m.in. wapń, sód, siarkę, magnez, potas i krzem) – sprawia, że kąpiele mają pozytywny wpływ m.in. na dolegliwości reumatyczne, dermatologiczne czy schorzenia narządów ruchu. Aby zaspokoić głód po wodnych harcach, warto wybrać się do Restauracji Aqua, gdzie znaleźć można zestawy obiadowe, domowej roboty ciasta i desery oraz menu dla dzieci.

Jako że Aqua Park Zakopane to obiekt o profilu sportowym, rekreacyjno-leczniczym i rozrywkowym, w swojej ofercie ma także klub fitness, kręgielnię oraz bar z widokiem na basen.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.