Teatr Scena Współczesna

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pomysł na kulturalny wieczór we dwoje lub rodzinne wyjście do teatru

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 54,99 zł zamiast 80 zł za 2 bilety na spektakl „Backup’’, dn. 7.04.2017 o godz 19
  • 54,99 zł zamiast 80 zł za 2 bilety na spektakl „Biblia w Skróconej Wersji’’, dn. 9.04.2017 o godz 19
  • 54,99 zł zamiast 80 zł za 2 bilety na spektakl „Wybieg’’, dn. 21.04.2017 o godz 19

„Backup’‘

Historia dwóch kobiet i mężczyzny jest próba przedstawienia alternatywnej wersji życiorysu. By to zrealizować niezbędne będzie przyjrzenie się przeszłości, określenie aktualnego stanu emocjonalnego oraz sprecyzowanie marzeń. Przede wszystkim celem jest sporządzenie tytułowego „backup’u”, do którego będzie można powrócić, gdy coś pójdzie nie tak.

„Biblia w skróconej wersji”

Najważniejsze biblijne historie przedstawione z przymrużeniem oka. Król Salomon zaśpiewa przebój w stylu Jerzego Połomskiego, Salome skusi Jana Chrzciciela tańcem na rurze, Trzej Królowie, prowadzeni przez gwiezdną nawigację, zagubią się na pustyni, a narodziny Jezusa zostaną przekazane na żywo tysiącom widzów za pośrednictwem Jeruzalem TV. 

„Wybieg”

Tematyką przedstawienia jest próba odpowiedzenia na pytania dotyczące płci, relacji, które tworzymy a także obrazu siebie jaki powstaje pod ich wpływem. Co tak naprawdę oznacza bycie kobietą, a co mężczyzną? Jakie wzorce określają płeć i życie w związku? Przedstawiony w formie kolażu spektakl, zestawia klisze uzyskane z rozrywkowych programów tanecznych, pierwowzorów obrazów relacji damsko-męskich oraz elementów z życia prywatnego artystów.

Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: należy sprawdzić dostępne terminy i dokonać rezerwacji mailowo: scenawspolczesna@gmail.com lub tel. 796 550 570 z podaniem kodu zabezpieczającego (z min. 24-godz. wyprzedzeniem). Decyduje kolejność zgłoszeń. 
3. Weź wydrukowany groupon i okaż w kasie najpóźniej na 20 minut przed spektaklem. 
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.

naprezent

Scena Współczesna

Wybierając się do teatru zlokalizowanego w Śródmieściu, należy przygotować się na potężne wstrząsy i wybuchy śmiechu. Przy pomocy kabaretowych form i żartobliwego momentami wręcz prześmiewczego tonu, artyści podstępnie przemycają porcje konkretnej wiedzy. Można tam zatem zobaczyć Dawida i Goliata walczących na ringu czy Salomona śpiewającego przebój w stylu Jerzego Połomskiego. Otello rapuje, a Makbet chwyta za góralską ciupagę.

Teatr Scena Współczesna przybliża widzom również dramaturgię współczesną. Na jego deskach premierę miało już wiele sztuk, m.in.: „Pterodactyle” Nicky'ego Silvera czy „Disco Pigs” Endy'ego Walsha. Ponadto co roku przybywają tutaj teatry tańca z całego świata, aby wziąć udział w Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Tańca Zawirowania.