Brak nowych powiadomień
Trophy Trophy Icon for Deal Badging Najlepsze z Groupon

Wejście na baseny (od 24,99 zł) i do strefy saun (od 30,99 zł) w Tarnowskich Termach (do -36%)

Tarnowskie Termy

Wybierz opcję
Ponad 20+ odsłon dziś, więc działaj teraz!
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Wśród atrakcji są m.in.: bicze wodne, basen ze strumieniami i kurtynami wodnymi, multimedialna zjeżdżalnia, sauna sucha i na podczerwień

O tej ofercie

Szczegóły:

 • godziny otwarcia:
  • basen sportowy i rekreacyjny: pon.-niedz. 9-22
  • strefa saun: pon.-pt. 15-22, sob.-niedz. 9-22
 • przykładowe atrakcje:
  • 25-metrowy basen sportowy: 6 profesjonalnych torów
  • zjeżdżalnia multimedialna: ze zdjęciami z ukrytej kamery
  • basen pełen niespodzianek: ze strumieniami i kurtynami wodnymi, dziką rzeką oraz figlarnymi małpkami wylewającymi wodę na przechodzących pod palmą gości
  • wody termalne: bicze i leżaki wodne
  • brodzik w kształcie statku z placem zabaw: dla najmłodszych
  • saunarium: 5 wewnętrznych saun (2 parowe, 2 suche i 1 infrared)

Wycieczka 3D dostępna TUTAJ

Warto wiedzieć

Groupon ważny do 31.01.2021 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 7 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów, a 2 przekazać jako prezent. Groupon ważny w wybranych terminach. Z uwagi na wytyczne związane z pandemią istnieje możliwość zakupu usługi, natomiast realizacja możliwa po odwołaniu przez rząd blokady związanej z użytkowaniem obiektu.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i wymień na bilet w kasie kompleksu. Rezerwacja nie jest wymagana. Oferta dotyczy wejść dla 1 i 2 osób, możliwość łączenia grouponów. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Tarnowskie Termy

Wyjątkowy aquapark, który czerpie wodę ze źródeł geotermalnych, wydobywanych z odwiertu o głębokości 1200 metrów, dostarczającego wodę o temperaturze ponad 45,7 stopni Celsjusza. Nowoczesny obiekt, który wraz z elementami zagospodarowania terenu, drogami i parkingiem oraz niezbędną infrastrukturą towarzyszącą łączy w sobie wiele funkcji, które pozwalają zadbać o wygląd i dobre samopoczucie klientów, oferując im wiele usług w jednym miejscu.

W strefie rekreacyjnej znajduje się duży basen z licznymi atrakcjami wodnymi (dziką rzeką, biczami wodnymi i zjeżdżalniami) oraz basen z wodą termalną, który połączony jest z całorocznym basenem zewnętrznym. W części rekreacyjnej znajduje się również basen dla najmłodszych, niepływających dzieci z wodnym placem zabaw. W części sportowej mieszczą się dwa baseny. Pierwszy o długości 25 metrów, sześciotorowy, z niewielkimi trybunami. Drugi z cieplejszą wodą do nauki pływania jest również bazą do prowadzenia aerobiku i zajęć sportowo-rekreacyjnych. Saunarium tworzy 5 wewnętrznych saun (2 parowe, 2 suche i 1 infrared) z kompleksem basenów - w tym jeden z wodą termalną) i natryski schładzające. Na zewnątrz znajduje się duża piaszczysta plaża o powierzchni 1500m2 wraz z placem zabaw, tężnią solną oraz miejscami do wypoczynku.

Dopełnieniem całości jest nowoczesna część techniczna z szatniami i częścią handlową umożliwiającą obsługę ponad 2500 klientów w ciągu dnia.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.