Brak nowych powiadomień

Wejście do strefy saun i basenów (od 25,99 zł) lub karnet Król Lew (174,99 zł) do Tarnowskich Term (do -41%)

Tarnowskie Termy

Oferta niedługo się kończy!
Do -41%
1 000+ kupionych
1 000+ kupionych
od
40 zł
25,99 zł
35% zniżki

Wyróżniki

Wśród atrakcji są m.in.: bicze wodne, basen ze strumieniami i kurtynami wodnymi, multimedialna zjeżdżalnia, sauna sucha i na podczerwień

W skrócie

Szczegóły:

 • godziny otwarcia:
  • basen sportowy: pon.-pt. 6-22, sob.-niedz. 9-22
  • strefa saun: pon.-pt. 15-22, sob.-niedz. 9-22
  • klub fitness: pon.-pt. 6:30-22, sob.-niedz. 8-16
 • karnet Król Lew to karnet miesięczny na wszystkie atrakcje obiektu (basen, sauna, fitness)

 • przykładowe atrakcje:
  • 25-metrowy basen sportowy: 6 profesjonalnych torów
  • zjeżdżalnia multimedialna: ze zdjęciami z ukrytej kamery
  • basen pełen niespodzianek: ze strumieniami i kurtynami wodnymi, dziką rzeką oraz figlarnymi małpkami wylewającymi wodę na przechodzących pod palmą gości
  • wody termalne: bicze i leżaki wodne
  • brodzik w kształcie statku z placem zabaw: dla najmłodszych
  • saunarium: 5 wewnętrznych saun - 2 parowe, 2 suche i 1 infrared

Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: groupon należy wymienić na bilet w kasie kompleksu. Rezerwacja nie jest wymagana.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 7 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów, a 2 przekazać jako prezent. Groupon ważny w wybranych terminach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych groupon.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Możliwość łączenia grouponów.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny do 31.08.2019.

Tarnowskie Termy

Wyjątkowy aquapark, który czerpie wodę ze źródeł geotermalnych, wydobywanych z odwiertu o głębokości 1200 metrów, dostarczającego wodę o temperaturze ponad 45,7 stopni Celsjusza. Nowoczesny obiekt, który wraz z elementami zagospodarowania terenu, drogami i parkingiem oraz niezbędną infrastrukturą towarzyszącą łączy w sobie wiele funkcji, które pozwalają zadbać o wygląd i dobre samopoczucie klientów, oferując im wiele usług w jednym miejscu.

W strefie rekreacyjnej znajduje się duży basen z licznymi atrakcjami wodnymi (dziką rzeką, biczami wodnymi i zjeżdżalniami) oraz basen z wodą termalną, który połączony jest z całorocznym basenem zewnętrznym. W części rekreacyjnej znajduje się również basen dla najmłodszych, niepływających dzieci z wodnym placem zabaw. W części sportowej mieszczą się dwa baseny. Pierwszy o długości 25 metrów, sześciotorowy, z niewielkimi trybunami. Drugi z cieplejszą wodą do nauki pływania jest również bazą do prowadzenia aerobiku i zajęć sportowo-rekreacyjnych. Saunarium tworzy 5 wewnętrznych saun (2 parowe, 2 suche i 1 infrared) z kompleksem basenów - w tym jeden z wodą termalną) i natryski schładzające. Na zewnątrz znajduje się duża piaszczysta plaża o powierzchni 1500m2 wraz z placem zabaw, tężnią solną oraz miejscami do wypoczynku.

Dopełnieniem całości jest nowoczesna część techniczna z szatniami i częścią handlową umożliwiającą obsługę ponad 2500 klientów w ciągu dnia.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.

Tarnowskie Termy

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Park wodny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.