Zima i Wisła czyli karnet na rodzinny stok narciarski Klepki w Wiśle od 39,99 zł (do -45%)

Wisła

Do -45%
1 000+ kupionych
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji:

Karnet całodzienny na stok do wykorzystania w godz. 8-21 (stok oświetlany):

  • 39,99 zł zamiast 60 zł za karnet dla 1 osoby*,
  • 79,99 zł zamiast 120 zł za karnet dla 2 osób*,
  • 99,99 zł zamiast 175 zł za karnet rodzinny (2+1)*,
  • 125,99 zł zamiast 230 zł za karnet rodzinny (2+2)*.

*Karnet ważny przez 4 godz. od pierwszego użycia w bramkach ośrodkach (statystycznie narciarze na stoku jeżdżą przez 3 godz. dlatego dzięki ofercie narciarz otrzymuje dodatkową godzinę przyjemnego szusowania).

Uwaga: zakupiony karnet można realizować na stoku najwcześniej 12 godz. od dokonaniu zakupu – w przypadku próby wcześniejszej realizacji, karnet utraci ważność.

Na żywo kamerka z podglądem na stok.

Warunki


Groupon ważny do 30.03.2017 i dostępny po 12 godzinach od momentu zakupu w zakładce Moje groupony.
Realizacja: weź ze sobą wydrukowany groupon i wymień go na karnet w kasie stoku (kaucja zwrotna za karnet wynosi 10 zł). Jeden karnet przeznaczony jest dla jednej osoby. Karnet jest ograniczony czasowo – 4 godziny od momentu pierwszego odbicia (statystycznie narciarze na stoku jeżdżą przez 3 godz., a w tym przypadku otrzymują dodatkową godzinę).
Dodatkowe informacje: obowiązującym regulaminem jest Regulamin Stacji narciarskiej oraz regulamin korzystania ze skipassów (karnetów) w dniu zakupu skipassu. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Ośrodek Narciarski Klepki w Wiśle Malince


Na miłośników białego szaleństwa w Ośrodku Narciarskim Klepki czeka wiele atrakcji. Słynne Klepki, znane jako rodzinny stok narciarski, w nowym sezonie, poza standardowymi trasami, przygotowały również specjalną ofertę dla rodzin. Rodzice z dziećmi mają do dyspozycji nową trasę dla narciarzy średnio zaawansowanych i oślą łączkę dla najmłodszych.

Na górę stoku narciarze przewożeni są trzema wyciągami, w tym 4-osobową koleją krzesełkową. Stoki są sztucznie dośnieżane i dobrze przygotowane. Sztuczne oświetlenie umożliwia zabawę do późnych godzin wieczornych.

Na stoku dobrze poczują się zarówno dorośli, jak i dzieci. Początkujący mogą zaufać instruktorom, którzy uczą jazdy na nartach i na desce snowboardowej. Aby uzupełnić zapasy energii, w przerwie warto skoczyć na ciepłą przekąskę do punktów gastronomicznych. Po lewej stronie wyciągu umiejscowiony został przestronny, bezpłatny parking.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.