Zima i Wisła czyli karnet na rodzinny stok narciarski Klepki w Wiśle od 39,99 zł (do -45%)

Wisła

Kup jako prezent
Już 1 000 kupionych

W skrócie

Skipass na rodzinny stok narciarski KLEPKI Wisła w dowolnym dniu tygodnia; atrakcja dla zaawansowanych narciarzy i całych rodzin

Warunki

Groupon ważny do 30.03.2017 i dostępny po 12 godzinach od momentu zakupu w zakładce Moje groupony.
Realizacja: weź ze sobą wydrukowany groupon i wymień go na karnet w kasie stoku (kaucja zwrotna za karnet wynosi 10 zł). Jeden karnet przeznaczony jest dla jednej osoby. Karnet jest ograniczony czasowo – 4 godziny od momentu pierwszego odbicia (statystycznie narciarze na stoku jeżdżą przez 3 godz., a w tym przypadku otrzymują dodatkową godzinę).
Dodatkowe informacje: obowiązującym regulaminem jest Regulamin Stacji narciarskiej oraz regulamin korzystania ze skipassów (karnetów) w dniu zakupu skipassu. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji:

Karnet całodzienny na stok do wykorzystania w godz. 8-21 (stok oświetlany):

  • 39,99 zł zamiast 60 zł za karnet dla 1 osoby*,
  • 79,99 zł zamiast 120 zł za karnet dla 2 osób*,
  • 99,99 zł zamiast 175 zł za karnet rodzinny (2+1)*,
  • 125,99 zł zamiast 230 zł za karnet rodzinny (2+2)*.

*Karnet ważny przez 4 godz. od pierwszego użycia w bramkach ośrodkach (statystycznie narciarze na stoku jeżdżą przez 3 godz. dlatego dzięki ofercie narciarz otrzymuje dodatkową godzinę przyjemnego szusowania).

Uwaga: zakupiony karnet można realizować na stoku najwcześniej 12 godz. od dokonaniu zakupu – w przypadku próby wcześniejszej realizacji, karnet utraci ważność.

Na żywo kamerka z podglądem na stok.

Ośrodek Narciarski Klepki w Wiśle Malince

Na miłośników białego szaleństwa w Ośrodku Narciarskim Klepki czeka wiele atrakcji. Słynne Klepki, znane jako rodzinny stok narciarski, w nowym sezonie, poza standardowymi trasami, przygotowały również specjalną ofertę dla rodzin. Rodzice z dziećmi mają do dyspozycji nową trasę dla narciarzy średnio zaawansowanych i oślą łączkę dla najmłodszych.

Na górę stoku narciarze przewożeni są trzema wyciągami, w tym 4-osobową koleją krzesełkową. Stoki są sztucznie dośnieżane i dobrze przygotowane. Sztuczne oświetlenie umożliwia zabawę do późnych godzin wieczornych.

Na stoku dobrze poczują się zarówno dorośli, jak i dzieci. Początkujący mogą zaufać instruktorom, którzy uczą jazdy na nartach i na desce snowboardowej. Aby uzupełnić zapasy energii, w przerwie warto skoczyć na ciepłą przekąskę do punktów gastronomicznych. Po lewej stronie wyciągu umiejscowiony został przestronny, bezpłatny parking.

Komentarze

Szefostwo wyrozumiałe potrafi zrozumieć klienta
Gabriela M. · 21 lutego 2017
Super sprawa polecam wszystkim
Krzysztof B. · 20 lutego 2017
dobra sprawa . Często się przydaje
Damian P. · 18 lutego 2017

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.