zamknij
Do 15% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem TANIEJ. Jutro koniec.

Sportowy Klub Jezdziecki Jokar

Al. Spacerowa 23, Mysłowice – Wesoła

Jazda konna: 2 jazdy indywidualne lub w grupie 2-6 osób za 79,99 zł i więcej opcji w Sportowym Klubie Jeździeckim Jokar

Wybierz opcję
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Jazda konna pozwoli na odpoczynek od codziennego zgiełku, a kontakt ze zwierzęciem wpłynie kojąco i wyciszająco

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • typ jazdy:
    • lonża – jazda indywidualna
    • maneż – jazda w grupach od 2 do 6 osób
  • czas trwania jazdy: 30 lub 60 min

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 453 830. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 4. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Sportowy Klub Jeździecki Jokar

Położony jest w malowniczym miejscu, nad zalewem Wesoła – Fala klub powstał w 2003 roku. Od tego czasu klub poszerzył swoją działalność o wynajem kortów tenisowych (7 kortów otwartych + hala tenisowa), które mają ponad 50 letnią tradycję. Na terenie kortów mieścił się pierwszoligowy Klub Tenisa Ziemnego "Górnik Wesoła". Gospodarzem kortów tenisowych jest czołowy zawodnik tenisa ziemnego w Polsce, członek kadry Śląska i Polski. Jokar jest również Stażowym Ośrodkiem Górskiej Turystyki Jeździeckiej PTTK.

Można tutaj zdobyć wszystkie odznaki GTJ PTTK, jak i uprawnienia Przodownika GTJ PTTK, wraz ze stażem przodownickim. Sportowy Klub Jeździecki Jokar corocznie organizuje rajdy prowadzone przez przewodników II stopnia GTJ PTTK po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i Jurze Wieluńskiej. Jest również organizatorem zawodów z elementami T.R.E.C. PTTK, a w swoich szeregach posiada sędziów w konkurencji T.R.E.C. PTTK.

Warto dodać, że jazdy w Sportowym Klubie Jeździeckim prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską, natomiast sekcja sportowa prowadzona jest przez doświadczonego instruktora sportu. Każdy z jeźdźców może tu zdobyć odznakę PZJ „Jeżdżę Konno”.