Brak nowych powiadomień
Trophy Trophy Icon for Deal Badging Najlepsze z Groupon

Od 41,99 zł: bilety na Niewidzialną Wystawę w Millennium Plaza (do -36%)

Niewidzialna Wystawa

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do poznania niewidzialnego świata, w którym polega się wyłącznie na zmyśle słuchu, węchu, dotyku i równowagi

O tej ofercie

Są na świecie rzeczy, które godne są naszej uwagi, choć nie widać ich gołym okiem. Z dzisiejszym grouponem na Niewidzialną Wystawę odkryj świat oparty na zmyśle słuchu, węchu, dotyku i równowagi – przekonaj się, że to, co najważniejsze, nie jest widoczne dla oczu.

Wybierz 1 z 2 opcji

Bilety na Niewidzialną Wystawę:

  • 41,99 zł zamiast 58 zł za 2 bilety,
  • 73,99 zł zamiast 116 zł za 4 bilety.

Warto wiedzieć

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i okaż przy kasie. 
3. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Na wystawę należy przybyć z min. 15-minutowym wyprzedzeniem. 
Dodatkowe informacje: groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Podczas 1 wizyty można wykorzystać dowolną liczbę grouponów, w zależności od dostępności miejsc w grupie. Wystawa dla osób powyżej 8. roku życia. Grupy maks. 8-os. Możliwość zwiedzania w j. angielskim (po wcześniejszym ustaleniu, konieczne zebranie pełnej grupy). Przed zakupem należy zapoznać się z regulaminem wystawy. Dodatkowe informacje na stronie www oraz mailem: info@niewidzialna.pl. Godziny otwarcia: pon.-pt. 12-20 (ostatnia grupa wchodzi o 19), sob., niedz. 10-20 (ostatnia grupa wchodzi o 19). 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: groupon ważny od 15.06.2017 do 15.09.2017. 

naprezent

 

 

Niewidzialna Wystawa

Ekspozycja to ok. godzinna interaktywna podróż, która odkrywa przed zwiedzającymi świat skąpany w ciemnościach. Zmusza ich do polegania wyłącznie na zmyśle słuchu, węchu, dotyku i równowagi, a nie na wzroku, który dostarcza człowiekowi ok. 80% informacji. Zwiedzający mają bowiem za zadanie radzić sobie w codziennych sytuacjach bez pomocy wzroku. Towarzyszem ich podróży po niewidzialnym świecie są osoby niewidome lub niedowidzące. Pod ich opieką goście odwiedzają całkiem wyciemnione pomieszczenia wiernie odwzorowujące scenariusze znane z życia. Specjalna kompozycja dźwięków i zapachów pozwala zapomnieć, że jest się na wystawie.

Niewidzialna Wystawa jest międzynarodowym projektem. W Budapeszcie działa od 2007 roku, a w Pradze – gdzie stała się najpopularniejszym programem turystycznym – od 2011 roku. Ekspozycja sprawia, że dzieci oswajają się z ciemnością, a dorośli przekonują się, że gdy gasną światła, świat wciąż jest piękny i pełny. Wszystkim zaś uświadamia, z jakimi trudnościami spotykają się niewidomi i jak można im pomóc. Warto zatem sprawdzić na własnej skórze, czy bycie niewidomym przez godzinę otworzy oczy.