Brak nowych powiadomień

Od 48 zł: bilet na spektakl „Szalone nożyczki" na Scenie Teatralnej NOT w Gdańsku

Gdańsk

Oferta niedługo się kończy!
Do -20%
20+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Interaktywny spektakl, w którym widzowie mają wpływ na przebieg, a zarazem finał przedstawienia

O tej ofercie

Groupon Bilety: Wydarzenia, Koncerty, Spektakle

Oferta

  • Bilet na spektakl „Szalone nożyczki’’
  • Kiedy: 09.01.2021 o godz. 16:00 i 19:30
  • Gdzie: Scena Teatralna NOT w Gdańsku, ul. Rajska 6

„Szalone nożyczki’‘

Spektakl opowiada historię energicznego i przebojowego fryzjera, który prowadzi salon w lokalu należącym do pani Izabeli. Barwne życie artysty przerywa niespodziewany skandal – właścicielka lokalu zostaje zamordowana. Prowadzący zagadkową sprawę detektywi próbują znaleźć winnego pośród obecnych w salonie osób. Wszyscy obecni w salonie mieli motyw ale nikt nie przyznaje się do zbrodni. W tym momencie do akcji wkraczają widzowie, którzy pomogą stróżom prawa w znalezieniu mordercy. Wszystko pozostaje w rękach widzów. Spektakl nigdy nie kończy się tak samo.

  • czas trwania spektaklu: 2 godz. 20 minut z przerwą
  • autor: Paul Portner
  • wykonanie: Bałtycki Teatr Dramatyczny - Koszalin
  • reżyseria: Andrzej Chichłowski
  • obsada: Żanetta Gruszczyńska-Ogonowska, Małgorzata Wiercioch, Wojciech Kowalski , Marcin Borchardt, Wojciech Rogowski, Jacek Zdrojewski

Warto wiedzieć

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: groupon nie jest biletem. Po zakupie należy wymienić groupon na bilet drogą mailową: bilety@arttime.pl. O wyborze miejsc w ramach wybranego sektora decyduje kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rezerwacji nie ma możliwości jej zmiany ani odwołania. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 730 797 345.
3. Po przybyciu pokaż otrzymany bilet.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów, a 5 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.Jeśli wydarzenie zostanie anulowane z powodu zdarzenia pozostającego poza kontrolą partnera (w tym wszelkich zaleceń Ministerstwa Zdrowia), Groupon zwróci Ci pieniądze, które zapłaciłeś za kupon. Jeśli wydarzenie zostanie przełożone, Groupon zwróci Ci pieniądze tylko wtedy, gdy poprosisz o zwrot pieniędzy.

Art Time

Firma zajmuje się organizacją wydarzeń kulturalnych na terenie Trójmiasta. W swojej ofercie ma spektakle komediowe i musicalowe.