Kurs języka angielskiego Metodą Callana: 8 godzin nauki za 49,99 zł i więcej w GB English

Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Oferta niedługo się kończy!
Do -73%

Komentarze

23 Opinii

KG

Krzysztof G. · 1 reviews
· Redeemed 16 listopada 2017
Miło, profesjonalnie i po prostu standardowo nie jak czasem bywa że klientów z grupona traktują gorzej (mi to się zdarzyło :(

AR

Anna R. · 1 reviews
· Redeemed 15 listopada 2017
Przemili ludzie! Wspaniała atmosfera!

IW

Izabela W. · 1 reviews
· Redeemed 23 października 2017
Przyjazna atmosfera.

W skrócie


Wybierz 1 z 2 opcji

Kurs języka angielskiego Metodą Callana:

  • 49,99 zł zamiast 184 zł za 8 godzin (2 x w tyg. po 2 godz.),
  • 99,99 zł zamiast 368 zł za 16 godzin (2 x w tyg. po 2 godz.).

Dodatkowe informacje:

  • 1 godz. lekcyjna trwa 50 minut
  • różne poziomy zaawansowania: od basic do FCE
  • po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymują certyfikat
  • zapisy do grup na podstawie dyspozycyjności podanej przez kursanta, kursant ma możliwość wyboru dni i godzin zajęć.

Metoda Callana została stworzona w latach sześćdziesiątych w celu szybkiego i poprawnego opanowania języka angielskiego przez pracowników firm. Metoda uczy mówić i myśleć bezpośrednio w języku angielskim, bez tłumaczenia na język ojczysty. Dodatkowo, aby studenci nie przyzwyczajali się do lektora i jego akcentu, następuje ciągła rotacja lektorów.

GB English od kwietnia 2017 r. jako jedyna szkoła w Warszawie ma prawo nauczania języków obcych dzieci i dorosłych Metodą Callana.

Warunki


Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony (w tym czasie należy zapisać się na kurs). W ciągu 2 tygodni od zakupu należy zgłosić się na test kwalifikacyjny.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić dowolną liczbę grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów. Oferta jest dostępna dla osób od 18. roku życia.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany albo prześlij go na maila: office@gbenglish.pl. Kursy odbywają się od pon. do czw. w godz. 15.30-21.30. Uczestnicy otrzymują certyfikat po zakończeniu kursu. Dodatkowa opłata za materiały dydaktyczne.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 603 085 511 w ciągu 2 tygodni od zakupu (w tym czasie należy zgłosić się również na test kwalifikacyjny). Po tym terminie groupon traci ważność. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

GB English


Szkoła od kwietnia 2017 roku posiada licencję na nauczanie Metodą Callana od Callan Method Organisation Limited in Cambridge na terenie całej Warszawy. W GB English oprócz Metody Callana organizowane są również konwersacje i kursy z języka branżowego oraz zajęcia dla dzieci metodą Callana (nowość 2016). Szkoła naucza również języka angielskiego. Z usług GB English korzystało wiele renomowanych firm i instytucji, m.in. Ikea, Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych, Ministerstwo Zdrowia i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Podaruj groupon w prezencie za pomocą platformy lub przycisku pod opcjami Kup jako prezent.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.