Kurs języka angielskiego Metodą Callana: 8 godzin nauki za 49,99 zł i więcej w GB English

Oferta niedługo się kończy!
Do -73%
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


26 Opinii

100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.
Istotne recenzje

S

Sławomira · 1 review
· 17 maja 2018
Podoba mi się formuła częstych zmian nauczycieli.

L

Liliia · 1 review
· 30 kwietnia 2018
Super metoda nauczania się. Polecam wszystkim

K

Krzysztof · 1 review
· 16 listopada 2017
Miło, profesjonalnie i po prostu standardowo nie jak czasem bywa że klientów z grupona traktują gorzej (mi to się zdarzyło :(

W skrócie


Wybierz 1 z 2 opcji

Kurs języka angielskiego Metodą Callana:

  • 49,99 zł zamiast 184 zł za 8 godzin (2 x w tyg. po 2 godz.),
  • 99,99 zł zamiast 368 zł za 16 godzin (2 x w tyg. po 2 godz.).

Dodatkowe informacje:

  • 1 godz. lekcyjna trwa 50 minut
  • różne poziomy zaawansowania: od basic do FCE
  • po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymują certyfikat
  • zapisy do grup na podstawie dyspozycyjności podanej przez kursanta, kursant ma możliwość wyboru dni i godzin zajęć.

Metoda Callana została stworzona w latach sześćdziesiątych w celu szybkiego i poprawnego opanowania języka angielskiego przez pracowników firm. Metoda uczy mówić i myśleć bezpośrednio w języku angielskim, bez tłumaczenia na język ojczysty. Dodatkowo, aby studenci nie przyzwyczajali się do lektora i jego akcentu, następuje ciągła rotacja lektorów.

GB English od kwietnia 2017 r. jako jedyna szkoła w Warszawie ma prawo nauczania języków obcych dzieci i dorosłych Metodą Callana.

Warunki


Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony (w tym czasie należy zapisać się na kurs). W ciągu 2 tygodni od zakupu należy zgłosić się na test kwalifikacyjny.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić dowolną liczbę grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów. Oferta jest dostępna dla osób od 18. roku życia.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany albo prześlij go na maila: office@gbenglish.pl. Kursy odbywają się od pon. do czw. w godz. 15.30-21.30. Uczestnicy otrzymują certyfikat po zakończeniu kursu. Dodatkowa opłata za materiały dydaktyczne.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 603 085 511 w ciągu 2 tygodni od zakupu (w tym czasie należy zgłosić się również na test kwalifikacyjny). Po tym terminie groupon traci ważność. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

GB English


Szkoła od kwietnia 2017 roku posiada licencję na nauczanie Metodą Callana od Callan Method Organisation Limited in Cambridge na terenie całej Warszawy. W GB English oprócz Metody Callana organizowane są również konwersacje i kursy z języka branżowego oraz zajęcia dla dzieci metodą Callana (nowość 2016). Szkoła naucza również języka angielskiego. Z usług GB English korzystało wiele renomowanych firm i instytucji, m.in. Ikea, Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych, Ministerstwo Zdrowia i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.