Gabinet Masażu Magia Dotyku

Ryszki 72, Chorzów

Masaż dłoni, stóp, klasyczny lub relaksacyjny, czekoladą lub miodem w Gabinecie Masażu Magia Dotyku (do -25%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by rozluźnić spięte mięśnie, poprawić ruchomość stawów oraz krążenie, wygładzić i poprawić kondycję skóry, zrelaksować się

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 30 lub 60 min
  • dostępne masaże:
    • dłoni
    • stóp
    • klasyczny lub relaksacyjny
    • czekoladą lub miodem

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 601 197 639. Dni i godziny otwarcia: pon.-pt. 10-20, sob. 12-18, niedz. 12-16. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Gabinet Masażu Magia Dotyku

Szukając pomysłu na chwilę relaksu i odprężenia warto skorzystać z dobroczynnych efektów jakie niesie ze sobą masaż. W tym celu można udać się do zlokalizowanego w Chorzowie gabinetu Magia Dotyku. Tutejszą specjalnością są różnego rodzaju masaże obejmujące zarówno całe ciało, jak i poszczególne partie. Klienci mają do wyboru np. masaż klasyczny, relaksacyjny, czekoladą lub miodem, aromatyczną świecą, sportowy, antycellulitowy, liftingujący masaż twarzy Kobido.