Gabinet masażu i estetyki ciała „Masaż Line”

Generała Józefa Fiszera 14, Gdańsk

Zabieg pielęgnacyjny, regenerujący z seansem w fitobeczce lub relaksacyjny dla dwojga w Masaż Line (do -52%)

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na poprawę samopoczucia, złagodzenie napięć mięśniowych, odżywienie, ujędrnienie skóry, wspomaganie odchudzania lub relaks dla dwojga

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: pakiety zabiegów
  • czas trwania: 60 lub 90 min

Zabieg pielęgnacyjny „Cynnamon Cake”

Zabieg łączy w sobie seans w fitobeczce, antycellulitowy peeling cynamonowy oraz relaksacyjny masaż oliwką z dodatkiem olejku eterycznego z cynamonu z ujędrniającym efektem

Zabieg regenerujący „Słowiańskie Zdrowie”

Zabieg łączy w sobie seans w fitobeczce, peeling z miodem oraz autorski masaż terapeutyczny dobrany według potrzeb osoby masowanej

Zabieg relaksacyjny dla dwojga „LOVEndoveLOVE”

Relaksacyjny masaż dla dwojga łączący w sobie elementy refleksoterapii, drenażu limfatycznego oraz inne, dobrane indywidualnie do klientów i wykonywany jednocześnie w jednym pokoju. Podczas zabiegu wykorzystuje się specjalną oliwkę nasyconą ziołami o działaniu relaksacyjnym i przeciwzapalnym.


Fitobeczka – jednoosobowa kabina wykonana z drewna cedrowego, w której na ciało oddziałuje para wodna, dlatego zwana jest też fitosauną.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 794 629 932. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Gabinet masażu i estetyki ciała „Masaż Line”

Zlokalizowany w Gdańsku gabinet masażu i estetyki ciała powstał w celu poprawy wyglądu i samopoczucia. Tutejszą specjalnością jest masaż starosłowiański oraz ziołowe sesje w fitobeczce. Klienci mają również do wyboru różnego rodzaju masaże (np. klasyczny, sportowy, antycellulitowy, kobido), naturalne terapie i zabiegi kosmetyczne na twarz.