zamknij
Multikino

Gabinet Masażu Elizabeth

Poznańska 9, Wolsztyn

Do 34% zniżki na: Masaż w Gabinecie Masażu Elizabeth

Wybierz opcję

Wyróżniki

Masaż relaksacyjny dla kobiet, może być z elementami masażu kobido

O tej ofercie

90-minutowy masaż relaksacyjny

90-minutowy masaż relaksacyjny

Masaż niesie ukojenie dla ciała i ducha. Wykonany ciepłym olejem z dodatkiem aromaterapii to świetny relaks i ulga dla mięśni.

60-minutowy masaż klasyczny

60-minutowy masaż klasyczny zregeneruje spięte mięśnie. Dodaje energii, uśmierza ból pleców. Wykonany z użyciem ciepłego olejku i aromaterapii. To relaks i odpoczynek dla ciała.

Masaż jest dostosowany do potrzeb klienta. Może być zupełnie delikatny lub z elementami masażu głębokiego.

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 790 383 552. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Gabinet Masażu Elizabeth

Gabinet Masażu Elizabeth to miejsce, w którym prowadząca zajmuje się pielęgnowaniem urody klientów. Zapewnianie zdrowego i pięknego wyglądu jest jej największą pasją. Można tu się odprężyć po ciężkim dniu i w spokoju zadbać o swoje piękno. Gabinet oferuje szeroki wachlarz usług, które są świadczone w najwyższym standardzie. W trosce o jakość ich poziomu salon gwarantuje bezpieczeństwo i zapewnia pełne zadowolenie z wykonywanej pracy. Atutem miejsca jest również profesjonalny sprzęt, kosmetyki oraz wyposażenie salonu, którym dysponuje na co dzień.