Brak nowych powiadomień

Eliksir Młodości

2 lokalizacji

Depilacja laserowa IPL na wybrane partie ciała od 39,99 zł w gabinecie Eliksir Młodości – 2 lokalizacje

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na pozbycie się uciążliwego owłosienia dzięki wiązce promieni lasera, która przenika do mieszka włosowego i niszczy cebulkę

O tej ofercie

Szczegóły:

  • nazwa lasera: IPL
  • rok produkcji: 2015
  • rekomendowana liczba zabiegów: dostosowana indywidualnie
  • czas trwania zabiegu: 30-60 minut

Partie ciała:

  • małe: broda, wąsik, policzki
  • średnie: cała twarz, łydki, uda, bikini podstawowe, pachy, plecy, ramiona, przedramiona, brzuch
  • duże: całe nogi

Urządzenie, którym zostaje wykonana depilacja, wysyła wiązkę światła IPL do głębokich warstw skóry. Melanina, obecna w cebulkach i włoskach, kumuluje energię, co przekłada się na blokadę dalszego wzrostu włosków. Najlepiej poddać się serii zabiegów – regularne powtórzenia depilacji gwarantują długotrwałe rezultaty, niezależnie od grubości i koloru włosa.

Warto wiedzieć

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 504 207 676. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 90 dniach. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Eliksir Młodości

Zlokalizowane w Ciechocinku gabinety Instytutu Zdrowia i Urody oferują indywidualnie dobrane zabiegi oraz profesjonalną konsultację w przytulnej atmosferze. Eliksir Młodości kieruje swoją ofertę zarówno do kobiet jak i do mężczyzn w każdym wieku. Szeroka gama usług obejmuje zabiegi specjalistyczne, pielęgnacyjne, z dziedziny medycyny i kosmetyki estetycznej, a także modelowanie i wyszczuplanie sylwetki, odmładzanie oraz upiększające stylizacje oprawy oczu lub paznokci. Dopełnieniem oferty są relaksujące pakiety spa.

Więcej informacji na Facebooku.