zamknij
Travel
Wybierz opcję
Groupon Travel - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Wieliczka: pakiet romantyczny i Wielkanoc: 1-3 noce dla 2 osób z wyżywieniem, basenem i więcej w Turówka Hotel & SPA 4*

Wieliczka: pakiet romantyczny i Wielkanoc w hotelu 4*

Co otrzymujesz

W cenie grouponu:

Pakiet romantyczny

 • 1-2 noce dla 2 osób w pokoju double/twin
 • codzienne śniadanie (BB) + 1 romantyczna czterodaniowa kolacja z lampką wina przy świecach w restauracji Convivia (na pobyt)
 • nieograniczony (w godzinach otwarcia) dostęp do basenu i jacuzzi (czynne 09:00-22:00); sauny (sucha i parowa) i groty solnej (czynne 16:00-22:00)

Pakiet wielkanocny

 • 3 noce dla 2 osób w pokoju double/twin
 • codzienne śniadanie i obiadokolacja (HB)
 • 07.04.2023 (Wielki Piątek): rodzinna obiadokolacja przygotowana ze świeżych lokalnych produktów
 • 08.04.2023 (Wielka Sobota): wielkanocne warsztaty kulinarne dla małych i dużych Ciasteczkowe Pisanki z szefem kuchni, rodzinna obiadokolacja przygotowana ze smakowitych lokalnych produktów
 • 09.04.2023 (Niedziela Wielkanocna): uroczyste świąteczne śniadanie wielkanocne w formie bogatego bufetu, uroczysta rodzinna obiadokolacja, wieczór z Muzyką Filmową – Piotr Niedziałek (pianino)
 • 10.04.2023 (Poniedziałek Wielkanocny), uroczyste śniadanie w formie bogatego bufetu
 • dodatkowo w Niedzielę Wielkanocną spacer z przewodnikiem – historia „Szlakiem dawnej Wieliczki” opowiedziana w języku polskim, która przeniesie w odległe czasy warzelnictwa i górnictwa przybliży historię szybów górniczych oraz centrum miasta; spacer nie obejmuje zwiedzania podziemia Kopalni Soli
 • nieograniczony (w godzinach otwarcia) dostęp do basenu i jacuzzi (czynne 09:00-22:00); sauny (sucha i parowa) i groty solnej (czynne 16:00-22:00)
 • pokój zabaw dla dzieci

Ważność:

 • groupon ważny do 10.04.2023

W związku z pracami technicznymi strefa basenowa + jaccuzzi będą wyłączone z użytku w dniach 14 oraz 15.03.2023.


Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów.

Hotel

Zabytkowy obiekt z ogrodem znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Kopalni Soli w Wieliczce. Dogodna lokalizacja oraz kameralna atmosfera sprawiają, że Turówka Hotel & Spa 4* jest oryginalnym miejscem do spokojnego wypoczynku.

Komfortowe i wyciszone pokoje gwarantują relaksujący pobyt. Z kolei wygodę zapewnia wyposażenie, w tym minibar, telewizor, telefon, sejf, klimatyzacja i łazienki z ogrzewaniem podłogowym.

Elegancka restauracja serwuje autorskie potrawy. Szef kuchni wraz z zespołem dokładają starań, aby goście czerpali przyjemność z niepowtarzalnych doznań smakowych. Warto też spróbować tutejszych win.

W hotelu funkcjonuje strefa spa, w której można zrelaksować się i zregenerować siły. Troskę o urodę ułatwiają proponowane tutaj zabiegi upiększające i relaksacyjne.

Przykładowe atrakcje turystyczne

 • Kopalnia Soli – najstarszy Zakład Produkcyjny na ziemiach polskich działa od XIII wieku. W 1976 roku kopalnia wpisana została do krajowego rejestru zabytków. Dwa lata później, w 1978 roku, dostąpiła zaszczytu wpisania na pierwszą Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego UNESCO.
 • Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka – mieści się w gotyckim Zamku Żupnym, skąd przed wiekami zarządzano kopalnią. W muzealnych komnatach na turystów czekają wystawy solniczek, wystawy stałe i czasowe, a na dziedzińcu baszta gotycka i najstarszy odkryty szyb kopalniany pochodzący z XIII wieku. Zamek Żupny również został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego UNESCO – nastąpiło to w 2013 roku. Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka posiada unikatową ekspozycję podziemną w kopalni soli, która obrazuje zmiany w technice wydobycia soli na przestrzeni wieków i prezentuje oryginalne urządzenia górnicze używane na przestrzenni wieków, w tym budzące podziw kieraty konne.
 • Uzdrowisko – W Kopalni Soli „Wieliczka” – na głębokości 135 metrów w wyjątkowej scenerii solnych komór Jeziora Wessel i Stajni Gór Wschodnich prowadzona jest aktywna rehabilitacja układu oddechowego. Z autorskiego programu pod okiem profesjonalistów (lekarzy, fizjoterapeutów oraz pielęgniarek) korzystają chorzy na astmę, nawracające infekcje górnych i dolnych dróg oddechowych oraz alergie. Powietrze pozbawione zanieczyszczeń i alergenów, bogate w mikroelementy, o stałej temperaturze i wysokiej wilgotności, wolne od szkodliwego promieniowania tworzy unikatowy mikroklimat, dzięki któremu można poprawić kondycję zdrowotną, odnaleźć równowagę psychofizyczną i zregenerować organizm.
 • Zamek Królewski w Niepołomicach – zbudowany przez Kazimierza Wielkiego obiekt datowany jest na XIV wiek. Zwiedzający mogą podziwiać gotyckie i renesansowe piwnice oraz Muzeum Książąt Czartoryskich w Krakowie. Znajduje się tu także fascynująca przyrodnicza wystawa fotograficzna z kolekcji Włodzimierza Puchalskiego. Po południowej zaś stronie zamku znajduje się Ogród Królowej Bony, po którym można spacerować.

Opcje

2 osoby – pokój double/twin – BB + 1 romantyczna kolacja – do 06.04.2023, niedz.-pt.

 • 589 zł za 1 noc
 • 920 zł za 2 noce

2 osoby – pokój double/twin – HB – 07.04.2023-10.04.2023, pakiet wielkanocny

 • 2 360 zł za 3 noce

Udogodnienia

 • Doba hotelowa: 14-11
 • Wi-Fi: bezpłatnie
 • Personel mówi po polsku i angielsku
 • Zwierzęta: niedozwolone
 • Parking: bezpłatnie
 • Transfer: 190 zł/w jedną stronę z/do hotelu, płatne na miejscu

Warunki

Ważność
Groupon ważny: do 06.04.2023 (pobyty od niedzieli do piątku; wymeldowanie do piątku do godz. 11:00) lub 07-10.04.2023 (Wielkanoc); zgodnie z wybraną opcją.
W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja.
Cena za 2 osoby.

Rezerwacja
Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 12 279 61 00 lub mailowo: hotel@turowka.pl. Należy dołączyć zakupiony groupon.
Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie.
Grouponów nie można łączyć w celu przedłużenia pobytu.

Dodatkowe informacje
Lokalizacja hotelu: Wieliczka, Polska.
Opłata klimatyczna w cenie.
Ważny na pobyt w pokoju double/twin dla 2 osób.

Dodatkowe osoby
Standardowe obłożenie: 2 osoby.
Maks. obłożenie: 2 osoby dorosłe + 1 dziecko od 4 do poniżej 12 lat na dostawce + 1 dziecko poniżej 4 lat bez dostawki lub 2 osoby dorosłe + 2 dzieci poniżej 4 lat bez dostawki lub 3 osoby dorosłe.

Warunki dla dodatkowych osób:
Pierwsze dziecko poniżej 4 lat: bezpłatnie, śpiące w łóżku rodziców, bez posiłków.
Drugie dziecko poniżej 4 lat (za dodatkową opłatą, nawet jeśli śpi w łóżku rodziców): 120 zł/pobyt wielkanocny.
Dziecko od 4 do 11 lat włącznie: 555 zł/pobyt wielkanocny.
Trzecia osoba od 12 lat: 750 zł/pobyt wielkanocny.

Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju double/twin. Ograniczona dostępność dla tych terminów.

Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny.

Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Turówka Hotel & SPA 4*

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.