Praga lub Berlin: ekspresowa wycieczka dla 1 osoby na Festiwal Świateł z transportem autokarem i zwiedzaniem

Praga, Berlin: ekspresowa wycieczka na Festiwal Świateł

Kup jako prezent
Już 170 kupionych

Festiwal Świateł w Berlinie

Berlin przyciąga gości z całego świata. Niepowtarzalną, fascynującą atmosferę tego miasta tworzą renomowane muzea, galerie sztuki, teatry, imprezy kulturalne zasługujące na miano wydarzeń światowej kultury, a także zaskakująca subkultura z jej legendarnym życiem nocnym.

Jak co roku stolica Niemiec ukazuje swoje bajkowe i magiczne oblicze. Specjalnie zaprojektowane iluminacje robią ogromne wrażenie na mieszkańcach i turystach. Fasady najpiękniejszych zabytków rozświetlają wyjątkowe projekcje multimedialne.

  • Dzień 1.

Wyjazd wg rozkładu jazdy (wyjazd w nocy z piątku na sobotę). Zwiedzanie Berlina: m.in. Aleksanderplatz, wieża telewizyjna, Unter den Linden, Brama Brandenburska, Reichstag (z zewnątrz), Europa Center, Kościół Pamięci Cesarza Wilhelma. Spacer po promenadzie Kurfurstendamm. Uczestnictwo w Festiwalu Świateł. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do kraju.

  • Dzień 2.

Przyjazd do Polski w godzinach nocnych/porannych.

Festiwal Świateł w Pradze

Praga nie bez przyczyny nazywana jest Złotą. Wspaniały klimat tego miasta to efekt harmonii między Pragą romańską, gotycką, barokową a współczesną.

Międzynarodowy Festiwal Świateł w Pradze to niezwykłe widowisko – połączenie kreatywności i najnowszych technologii w przestrzeni publicznej. Fasady najpiękniejszych praskich zabytków rozświetlają wyjątkowe projekcje multimedialne. To jedno z najbardziej oryginalnych wydarzeń w całym roku.

  • Dzień 1.

Wyjazd wg rozkładu jazdy (wyjazd w nocy z piątku na sobotę). Przejazd do Pragi. Zwiedzanie miasta: Hradczany, Katedra św. Wita, Zamek Królewski, Kościół św. Mikołaja, Most Karola, Ratusz, Gotycki Kościół Marii Panny, pomnik Jana Husa, Karolinum – pierwszy Uniwersytet w Europie Środkowej, Plac Wacława. Uczestnictwo w Festiwalu Świateł. Wyjazd do kraju w godzinach wieczornych.

  • Dzień 2.

Przyjazd do Polski w godzinach nocnych/porannych.

Co otrzymujesz

W cenie grouponu:

  • ekspresowa wycieczka do Berlina lub Pragi na Festiwal Świateł dla 1 osoby ze zwiedzaniem
  • transport autokarem (według harmonogramu)
  • opieka pilota podczas całej wycieczki

Do ceny grouponu należy doliczyć obowiązkowe dopłaty – dokładne informacje znajdują się w zakładce Warunki i Szczegóły.

Warunki

Ważność
Groupon ważny na wyjazd w terminie 14-15.10.2017.
W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu przed zakupem skontaktuj się bezpośrednio z biurem podróży – tel. +48 32 209 78 78, +48 32 258 35 24 lub mailowo: kupon@indexpolska.com.pl.
Cena za osobę.

Rezerwacja
Rezerwacji należy dokonać w ciągu 3 dni po zakupie grouponu poprzez wypełnienie formularza. Klienci muszą przesłać do biura podróży maila z grouponem (w postaci pliku PDF).
Modyfikacje zgodnie z ogólnymi warunkami biura
Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości modyfikacji lub anulacji. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie.

Ograniczenia i dopłaty
Dopłaty obowiązkowe (płatne u organizatora) – ubezpieczenie: 15 zł/osoba, opłaty administracyjne (opłaty miejskie i parkingowe, transport lokalny): Berlin: 5 €/osoba, Praga: 9 €/osoba
Dopłaty opcjonalnie: bilety wstępu do zabytków – Berlin: ok. 15 €/osoba, Praga: ok. 30 CZK/osoba.
Impreza Festiwal Świateł Express nie obejmuje noclegu (nocny przejazd, w dzień zwiedzanie i uczestnictwo w festiwalu, nocny powrót do kraju).
Pilot nie oprowadza po wnętrzach, zwiedzanie ich podczas wyjazdu ekspresowego wyłącznie w czasie wolnym i na własną rękę.
Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym; kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.
Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego należy mieć na uwadze ewentualne podwyżki cen biletów i fundusze na ten cel.
Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby). Ubezpieczenie wynosi 2,6 % ceny wyjazdu i można je wykupić w momencie dokonywania rezerwacji imprezy poprzez wybranie w formularzu rezerwacji dopłaty (Ubezpieczenie wszystkich uczestników od kosztów rezygnacji wg OWU KR Standard Signal Iduna).
Faktury za wyjazd wystawiane są na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury należy wypełnić formularz na stronie http://www.indexpolska.com.pl/faktury.

Warunki przejazdu
Wyjazd wg rozkładu jazdy: Czechy i Niemcy.
W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.
BP INDEX nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP INDEX. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu. Czas trwania przesiadek ok. 30 min.
Dokumenty: obowiązkowy jest paszport lub dowód osobisty (ważny min. 30 dni od daty zakończenia imprezy).

Dodatkowe informacje
Lokalizacja: Praga, Czechy/Berlin, Niemcy.

Oferta limitowana dla tych terminów.
Cena za osobę.
Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny.

Groupony sprzedane przez Groupon International Travel GmbH.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.