Brak nowych powiadomień

Lotnicza Fundacja SkyLife

Łódź/Piotrków Trybunalski/Ldzań: lot zapoznawczy z nauką pilotowania samolotu od 130 zł z Lotniczą Fundacją SkyLife

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Podniebna przygoda obejmuje spotkanie zapoznawcze z lotnictwem z możliwością lotu samolotem

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
P
Paulina
2 Oceny1 reviews
lipiec 28, 2019
Ekstra wrażenia!
Zobacz wszystkie opinie

W skrócie

Dodatkowe informacje:

  • miejsce spotkania: Lotnisko Łódź-Lublinek lub Lotnisko AZP, Piotrków, ul. Przemysłowa 48 oraz lądowisko Ldzań (ok. 20 km od Lublinka w kierunku Łasku, wg GPS N51°35’23.58’’ E019°15’18.33’’)
  • samoloty: m.in. Cessna, Piper, Tecnam; zależnie od dostępności
  • pilot posiada ponad 30-letnie doświadczenie
  • czas trwania lotu: 15-45 minut, w zależności od opcji
  • dodatkowo: możliwość wspólnego pilotowania (opcje: 1. i 2.) lub gwarantowane miejsce drugiego pilota z treningiem (opcja 3. i 4.)

W ramach warsztatów podczas zajęć teoretycznych uczestnicy zapoznają się z podstawowymi zagadnieniami z zakresu przedmiotów lotniczych (aerodynamika, nawigacja, meteorologia, medycyna lotu, łączność, procedury operacyjne).

Przy samolocie otrzymają instrukcje dotyczące lotu, aby mogli zrozumieć to, co będą obserwować i doświadczać. Następnie wezmą udział w przeglądzie przedlotowym, sprawdzeniu działania przyrządów pokładowych i wykonaniu pełnej „checklisty”. Reszta należy do pilota, który przejmie inicjatywę, jeśli uczestnicy zdecydują się lecieć.

W czasie lotu będącego praktycznym ukoronowaniem warsztatów uczestnicy skonfrontują nabyte wiadomości teoretyczne z rzeczywistością, obserwując to, co jest niewidoczne z pozycji piechura.

Spotkanie teoretyczne trwa do 90 minut, 60 min trwa instruktaż przy samolocie oraz do 45 min spędza się w samolocie i w powietrzu, zależnie od wybranej opcji.

W opcji VIP uczestnik dodatkowo zapozna się z elementami praktycznego pilotażu, po którym będzie wiedział, jak wykonać następujące fazy lotu:

  • lot po prostej z utrzymaniem wysokości, prędkości i kursu,
  • skoordynowany zakręt,
  • kontrolowane wznoszenie i zniżanie.

W opcji Extra lot dla 1 osoby trwa do 45 minut. Opcja ta gwarantuje odbycie lotu w ustalonym terminie i umożliwia nieodpłatne zabranie na pokład 1 osoby.

Warunki

Groupon ważny przez 9 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 730 607 640, mailem: biuro@skylife.com.pl z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego, min. 14 dni przed planowanym terminem. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Lotnicza Fundacja SkyLife

Podziwianie okolic Łodzi z lotu ptaka jest możliwe dzięki doświadczonym pilotom współdziałającym ze SkyLife, którzy zabierają w przestworza samolotem Cessna, Piper czy Tecnam. Warto wiedzieć, że Fundacja SkyLife przeznacza część przychodu na szerzenie wiedzy i urzeczywistnianie lotniczych marzeń wśród podopiecznych innych fundacji i stowarzyszeń działających na rzecz dzieci pokrzywdzonych przez los.

Lotnicza Fundacja SkyLife

Zwiedzanie lub wycieczka, Wycieczka samolotem
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.