Fundacja Krok Ku Zdrowiu

Kochanowskiego 18, Rzeszów

Do 48% zniżki na: Redukcja tkanki tłuszczowej / cellulitu w firmie Fundacja Krok Ku Zdrowiu

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Parking, prysznic, kawa z expresu, zielona herbata, woda, miła atmosfera.

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Sesja antycellulitowa (elektrostymulacja+ fala uderzeniowa)

ELEKTROSTYMULACJA - jej celem jest redukcja cellulitu, rozstępów, miejscowe usuniecie tkanki tłuszczowej, ujędrnienie i ogólna poprawa kondycji skóry.

FALA UDERZENIOWA - powoduje stopniowe „rozbijanie” tkanki tłuszczowej znajdującej się pod skórą, zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych poprzez usuniecie ich zawartości, dodatkowym “skutkiem ubocznym” zabiegów falą uderzeniową jest stymulacja tkanek do produkcji kolagenu. 

Sesja antycellulitowa ( fala uderzeniowa + presoterapia )

ELEKTROSTYMULACJA - jej celem jest redukcja cellulitu, rozstępów, miejscowe usuniecie tkanki tłuszczowej, ujędrnienie i ogólna poprawa kondycji skóry.

PRESOTERAPIA - aktywuje krążenie krwi i procesy metaboliczne na poziomie komórkowym. Wszystkie tkanki i narządy otrzymują dużo tlenu i składników odżywczych. Nadmiar wody i toksyny opuszczają organizm - tego właśnie potrzebujemy, aby pozbyć się cellulitu.

Zabiegi mają również zastosowanie w rehabilitacji leczniczej ,np.

bóle mięśniowe

bóle pleców, pośladków, barków czy łydek

przeciążenia

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 533 339 429. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Fundacja Krok Ku Zdrowiu

Zlokalizowane w Rzeszowie centrum medyczne powstało w 2018 roku „aby wspierać osoby przeżywające trudności związane z pogorszeniem lub utratą szeroko rozumianego zdrowia oraz osoby, którym zależy na poprawie jakości swojego życia.” Fundacja Krok Ku Zdrowiu realizuje swoje cele poprzez dbanie o lepsze samopoczucie fizyczne, psychiczne i społeczne swoich pacjentów. Na miejscu świadczone są usługi z zakresu: dietetyki, pielęgniarstwa, masażu (np. klasycznego, leczniczego, relaksacyjnego, bańką chińską), pediatrii, medycyny estetycznej, ginekologii, fizjoterapii oraz akupunktury.