Brak nowych powiadomień

Franck Provost (KN)

Franck Provost: koloryzacja z myciem, strzyżeniem, modelowaniem (149 zł) lub balayage (179 zł) i więcej – 2 lokalizacje

Wybierz opcję

Wyróżniki

Groupon realizować można bez wcześniejszej rezerwacji; fryzjerzy korzystają z farb L’Oréal

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

 • metamorfoza obejmuje strzyżenie i do wyboru: zmianę koloru, ombre, sombre, balayage wielokolorowy, koloryzację z balayage’em
 • jakiej długości włosów dotyczy oferta: włosów krótkich (do ucha) i średnich (do ramion).
 • dopłata do włosów dłuższych: tak, 30 zł


Lokalizacje do wyboru:

 • ul. Krasińskiego 29, 01-580 Warszawa
  • tel. (22) 839 28 06
  • godz. otwarcia: pon.-pt. 7-21, sob. 9-18, niedz. 10-17
 • ul. Odyńca 69, 02-644 Warszawa
  • tel. (22) 844 18 18
  • godz. otwarcia: pon.-pt. 7-21, sob. 9-18, niedz. 10-17

Warunki

Groupon ważny do 31.12.2018 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Ograniczenia: oferta niedostępna w soboty. 
Realizacja: aby zrealizować groupon, należy udać się do salonu z wydrukowanym grouponem bez konieczności wcześniejszej rezerwacji. Groupon należy okazać przed realizacją usługi. 
Dodatkowe informacje: koloryzacja wykonywana farbami L'Oreal. Oferta na koloryzację dotyczy włosów krótkich (do ucha) i średnich (do ramion). Fryzjer ma prawo odmówić wykonania usługi koloryzacji w przypadku nadmiernie uwrażliwionych włosów. Dopłata do włosów długich: 30 zł.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Franck Provost

Fryzjerzy Franck Provost to elitarna grupa kreatywnych fachowców z długoletnim stażem pracy (10-15 lat), którzy, aby móc pracować pod szyldem marki, regularnie przechodzą specjalistyczne szkolenia we Francji, Akademii Franck Provost Paris, a także wprowadzają każdego roku nowe kolekcje wiosna/lato i jesień/zima. Potrafią zaspokoić najbardziej wyszukane wymagania klientów salonów fryzjerskich, umieją słuchać, rozumieją potrzeby klienta i proponują, w oparciu o nowoczesne trendy, oryginalne, wyjątkowe i odpowiednie dla każdej osoby fryzury i ich kolor. Z wyszukanym umiarem potrafią zaproponować metamorfozy, a propozycje zmiany wizerunku są ich pasją. Są specjalistami w uzyskiwaniu świetlistych blondów, głębokich brązów, mahoni, czerwieni, kasztanu oraz rudości.

Sieć francuskich salonów działa w Polsce od około 20 lat i nazywana jest „fryzjerami gwiazd”, dlatego nie bez przyczyny w Polsce z jej usług korzystają m.in. Krystyna Janda, Małgorzata Potocka, Ewa Kasprzyk i Agnieszka Holland, która we fryzurze stworzonej w tym salonie pojawiła się na gali EMMY w Los Angeles. Firma prowadzi też międzynarodową Akademię Franck Provost, w której już 3,5 tys. specjalistów zdobyło wiedzę z zakresu fryzjerstwa.

Warto dodać, że w niektórych salonach można skorzystać z dodatkowych usług m.in. wybranego masażu czy zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie.

Franck Provost (KN)

Salony, Fryzjer, Strzyżenie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.