Frajda

4.7 (6 Opinii)

Całodzienne wejście do sali zabaw (od 14,99 zł) lub udział w grze terenowej dla 2 osób (99,99 zł) w sali zabaw Frajda

Oferta ograniczona czasowo!
6 Opinii
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Wyróżniki


Aktywna i twórcza zabawa dla najmłodszych; w ofercie całodzienne wejście do sali zabaw albo udział w grze terenowej

W skrócie


Wybierz 1 z 5 opcji

  • 14,99 zł za całodzienne wejście do sali zabaw dla 1 dziecka (pon.-pt.),
  • 29,99 zł za całodzienne wejście do sali zabaw dla 2 dzieci (pon.-pt.),
  • 17,99 zł za całodzienne wejście do sali zabaw dla 1 dziecka (sob.-niedz.),
  • 34,99 zł za całodzienne wejście do sali zabaw dla 2 dzieci (sob.-niedz.),
  • 99,99 zł za grę terenową escape room dla 2 osób.

Sala zabaw

Dla najmłodszych (dzieci do lat 3), przygotowano salę naszpikowaną kolorowymi konstrukcjami, zjeżdżalniami oraz basenem z piłeczkami. Dodatkowo dzieci mogą przejechać się wozem strażackim oraz galopować na koniu.

Dla trochę starszych entuzjastów wrażeń przygotowano specjalne zamkowe konstrukcje z ogromną liczbą korytarzy oraz przeszkód. Dzieci mogą skorzystać ze znacznie wyższej zjeżdżalni, basenu z piłeczkami, kładek i mostków. Na terenie sali postawiono także automaty zręcznościowe, na których dzieci mogą spróbować swoich sił w rywalizacji. Wszystkie konstrukcje i wyposażenie spełniają normy wymagane dla urządzeń i sal zabaw dla dzieci.

Gra terenowa

Czas gry to 5-6 godzin, w tym czasie jest się narażonym na niedogodności terenu (las, woda, błoto) oraz nękanym przez przeciwników (potwory, wrogie wojska). Z powodu możliwości odniesienia obrażeń, zabrudzenia czy zniszczenia ubrania w grze mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. W ramach zabawy dwójka uczestników dołącza do grupy wojska, tworząc tym samym 4- lub 6-osobowy zespół. Celem drużyny jest podróż na inną planetę przez specjalne Gwiezdne Wrota, gdzie trzeba zdobyć informacje i na ich podstawie rozwiązywać zadania lub dotrzeć do innych lokalizacji (informacje zawarte w kodzie QR). Podczas rozgrywki gracze mogą przebyć od 3 do 8 kilometrów, w zależności od działania stojących na ich drodze aktorów. Mogą oni, w zależności od sytuacji, pomagać albo przeszkadzać, przez co gra staje się jeszcze bardziej emocjonująca.

Warunki


Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Sala zabaw przeznaczona jest dla dzieci do lat 12.  Gra terenowa przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 32 27 85 051 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Frajda


Sama nazwa miejsca wskazuje, iż na odwiedzających salę zabaw w Zabrzu czeka szereg rozrywek i atrakcji. Najmłodsi mogą spożytkować swoją energię na pełnych kolorowych konstrukcji i zabawek salach, dorośli zaś mogą zrelaksować się w działającej na terenie obiektu kawiarence, pograć w gry planszowe lub odwiedzić piramidę energetyzującą. Oprócz tego sala zabaw Frajda oferuje możliwość zorganizowana urodzin bądź innych imprez okolicznościowych dla dzieci.

Frajda

Zajęcia, Korepetycje, Atrakcje dla dzieci, Zajęcia dla dzieci
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.