Brak nowych powiadomień

ul.Staromiejska 72, Zabrze

Całodzienne wejście do sali zabaw (od 14,99 zł) lub udział w grze terenowej dla 2 osób (99,99 zł) w sali zabaw Frajda

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Aktywna i twórcza zabawa dla najmłodszych; w ofercie całodzienne wejście do sali zabaw albo udział w grze terenowej

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 5 opcji

  • 14,99 zł za całodzienne wejście do sali zabaw dla 1 dziecka (pon.-pt.),
  • 29,99 zł za całodzienne wejście do sali zabaw dla 2 dzieci (pon.-pt.),
  • 17,99 zł za całodzienne wejście do sali zabaw dla 1 dziecka (sob.-niedz.),
  • 34,99 zł za całodzienne wejście do sali zabaw dla 2 dzieci (sob.-niedz.),
  • 99,99 zł za grę terenową escape room dla 2 osób.

Sala zabaw

Dla najmłodszych (dzieci do lat 3), przygotowano salę naszpikowaną kolorowymi konstrukcjami, zjeżdżalniami oraz basenem z piłeczkami. Dodatkowo dzieci mogą przejechać się wozem strażackim oraz galopować na koniu.

Dla trochę starszych entuzjastów wrażeń przygotowano specjalne zamkowe konstrukcje z ogromną liczbą korytarzy oraz przeszkód. Dzieci mogą skorzystać ze znacznie wyższej zjeżdżalni, basenu z piłeczkami, kładek i mostków. Na terenie sali postawiono także automaty zręcznościowe, na których dzieci mogą spróbować swoich sił w rywalizacji. Wszystkie konstrukcje i wyposażenie spełniają normy wymagane dla urządzeń i sal zabaw dla dzieci.

Gra terenowa

Czas gry to 5-6 godzin, w tym czasie jest się narażonym na niedogodności terenu (las, woda, błoto) oraz nękanym przez przeciwników (potwory, wrogie wojska). Z powodu możliwości odniesienia obrażeń, zabrudzenia czy zniszczenia ubrania w grze mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. W ramach zabawy dwójka uczestników dołącza do grupy wojska, tworząc tym samym 4- lub 6-osobowy zespół. Celem drużyny jest podróż na inną planetę przez specjalne Gwiezdne Wrota, gdzie trzeba zdobyć informacje i na ich podstawie rozwiązywać zadania lub dotrzeć do innych lokalizacji (informacje zawarte w kodzie QR). Podczas rozgrywki gracze mogą przebyć od 3 do 8 kilometrów, w zależności od działania stojących na ich drodze aktorów. Mogą oni, w zależności od sytuacji, pomagać albo przeszkadzać, przez co gra staje się jeszcze bardziej emocjonująca.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Sala zabaw przeznaczona jest dla dzieci do lat 12.  Gra terenowa przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 32 27 85 051 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Frajda

Sama nazwa miejsca wskazuje, iż na odwiedzających salę zabaw w Zabrzu czeka szereg rozrywek i atrakcji. Najmłodsi mogą spożytkować swoją energię na pełnych kolorowych konstrukcji i zabawek salach, dorośli zaś mogą zrelaksować się w działającej na terenie obiektu kawiarence, pograć w gry planszowe lub odwiedzić piramidę energetyzującą. Oprócz tego sala zabaw Frajda oferuje możliwość zorganizowana urodzin bądź innych imprez okolicznościowych dla dzieci.