Najlepsze z Groupon

Fotografia Paweł Wojtaszek

Chłapowskiego 26/5, Poznań

Sesja zdjęciowa od 59,99 zł z firmą Fotografia Paweł Wojtaszek

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny NAJLEPIEJ. Termin: 26.3.
Użyj kodu
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sesja fotograficzna to pomysł, by utrwalić ważne momenty oraz uzyskać piękne i profesjonalne zdjęcia

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj oferty: sesja w studiu lub plenerze (dojazd fotografa na sesję plenerową dodatkowo płatny, po indywidualnych ustaleniach.)
  • obszar realizacji usługi: sesja studyjna w studiu lub plenerze.
  • liczba zdjęć: 5-30 (zależnie od opcji); wyretuszowane, na płycie CD
  • fotograf dysponuje rekwizytami do sesji dziecięcej
  • portfolio fotografa dostępne tutaj
  • maksymalna liczba osób na sesji - 5 (każda kolejna osoba płatna dodatkowo 20 zł)
  • przygotowania do sesji, ubiór, makijaż to kwestia indywidualna, dlatego fotograf zastrzega sobie prawo do zmiany terminu do 24 godzin przed sesją

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 2 kupić jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowy retusz – 10 zł za szt., pakiet 5 zdjęć do wydruku: 100 zł. Dojazd fotografa na sesję plenerową dodatkowo płatny, po indywidualnych ustaleniach.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 152 007 lub mailowo: pw.wojtaszek@gmail.com z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego, w ciągu 14 dni od daty zakupu grouponu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Fotograf zastrzega sobie prawo do możliwości zmiany terminu z 24-godz. wyprzedzeniem od umówionej sesji.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Fotografia Paweł Wojtaszek

Paweł Wojtaszek to absolwent Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi. Swoją edukację na Wydziale Fotografii uwieńczył obroną tytułu magistra wraz z celującą oceną fotoreportażu i odtąd nieustannie poszerza i pogłębia zakres spraw, zjawisk czy rzeczy poznanych, zobaczonych i sfotografowanych. W swoim dorobku artystycznym posiada realizacje sesji zdjęciowych w temacie mody i aktu. Cenne doświadczenie w zakresie reklamy ATL przyniosły mu staż w „Dzienniku Łódzkim” oraz współpraca z gazetą „Atraktor”. Poza wrażliwością estetyczną i oszlifowanym w trakcie edukacji i pracy talentem, fotografa cechuje umiejętność posługiwania się zaawansowanymi programami graficznymi Photoshop i Lightroom. Potwierdzenie wysokiego poziomu pracy graficznej stanowi fakt, iż w drugiej edycji Photospot artysta wziął udział jako instruktor. Przed obiektywem Pawła Wojtaszka stanąć można zarówno w profesjonalnym studiu, jak i w plenerze, zlecając wykonanie fotografii rodzinnej, portretowej, ciążowej, okolicznościowej, dziecięcej czy reklamowej. Poza realizacją sesji liczyć można również na fachowy retusz zdjęć i ich wywołanie, tak by uwieczniona chwila zdobiła „na zawsze” album ze zdjęciami.