Fo Noir Yuliia Siedunova

Aleja Grunwaldzka 102, Gdańsk

Masaż tybetański kulkami, kinesiotiping i więcej w Fo Noir Yuliia Siedunova (do -31%)

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: RELAKS25. Ważny do 29.5.
Użyj kodu

Wyróżniki

Bogata oferta usług i zabiegów, mających na celu poprawę samopoczucia, zwiększenia witalności i więcej

O tej ofercie

Szczegóły:

 • czas trwania: od 30 do 90 minut (w zależności od opcji)
 • dostępne masaże i usługi:
  • masaż tybetański energetyczny kulkami na ciało
  • kinesiotaping
  • zabieg bioenergetyczny Access Bars
  • energetyczny Face Lift Access
  • zabieg terapeutyczny anti-age na okolice oka
  • konsultacja kosmetyczna

Kinesiotaping (plastrowanie dynamiczne): to metoda polegająca na oklejaniu wybranych fragmentów ciała plastrami o specjalnej strukturze. Parametry taśm Kinesiotape są zbliżone do ludzkiej skóry pod względem grubości, ciężaru, rozciągliwości.

Access Bars: to zabieg o działaniu holistycznym na ciało i umysł. Zabieg pozwala rozładować elektromagnetyczny komponent, który generujemy w polu energetycznym kiedy tworzymy ocenę siebie i sytuacji w jakich się znajdujemy.

Zabieg Access Energetic Facelift®: wzmacnia energię i chęci do życia. Ciało poddane zabiegowi energetycznemu zaczyna współpracować z układem immunologicznym i hormonalnym. Odmładzająca sesja Access Facelift ma szczególne właściwości, które nadają naturalnego blasku i witalności ciału i twarzy.

Masaż tybetański energetyczny kulkami na ciało: to metoda masażu pomagająca usunąć nadmierne napięcie mięśni, napięcie emocjonalne, bezsenność, otępienie, ból kończyn, zawroty głowy, drętwienia, problemy wzrokowe. Dodatkowo, może pozytywnie wpłynąć w przypadku chorób reumatycznych, bóli fantomowych, nadciśnienia tętniczego, bólu głowy, wrzodów żołądka, udarów naczyniowych mózgu, obrzęków, palpitacji, zaburzeniach czucia i wielu innych dolegliwościach. Masaż wykonuje się na ubraniu

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 787 791 418. Rezerwacje tylko telefoniczne - przez booksy nie będą realizowane. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Fo Noir Yuliia Siedunova

W tym gdańskim salonie dostępny jest szereg zabiegów i terapii z zakresu kosmetologii, masażu czy medycyny estetycznej. Fo Noir Yuliia Siedunova oferuje m.in. oczyszczanie wodorowe, lipolizę roślinną, zabieg terapeutyczny na przebarwienia, masaż tybetański kulkami. Dodatkowo, gabinet zajmuje się także organizacją indywidualnych szkoleń z stymulatorów tkankowych, wypełniania ust i więcej.