ul.Warszawska 31A Plaża przy Hotel-u 500, Zegrze/k. Warszawy

Lot na Flyboard® (od 169 zł) lub Hoverboard® (od 239 zł) nad Zalewem Zegrzyńskim z Flyboard Polska

Wybierz opcję

Wyróżniki

Lot i dawka adrenaliny – Flyboard® wznoszący się na wysokość 10 metrów lub surfujący po i nad wodą Hoverboard®

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 169 zł za 20-minutowy lot na Flyboard®
  • 239 zł za 30-minutowy lot na Flyboard®
  • 239 zł za 20-minutowy lot na Hoverboard®
  • 299 zł za 30-minutowy lot na Hoverboard®

Warunki

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 20 grouponów, ale wykorzystać maks. 15 grouponów. Uczestnik musi mieć ukończony 16 rok życia i uzyskać pisemną zgodę opiekuna prawnego, który będzie obecny podczas lotu.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Sezon rozpoczyna się 01.05. - w przypadku dobrej pogody możliwość realizacji we wcześniejszym terminie. Na nagranie HD należy mieć własną kartę microSD 8 GB lub 16 GB (optymalnie). Możliwość zakupu karty microSD 16 GB u instruktora w cenie 40 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 535 535 334, 796 456 333 lub mailowa: rezerwacja@flyboard.pl z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 72-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Przy realizacji mailowej należy załączyć groupon w formie PDF. W odpowiedzi usługodawca przedstawi proponowany termin. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Flyboard Polska

Wielbiciel sportów wodnych oraz mistrz świata w Jet-Ski Franky Zapata już w 2011 roku pokonał naukowców fizyki. Samodzielnie opracował urządzenie zasilane strumieniem wody, dzięki któremu można unosić się w górę, zanurzać się, a następnie wzbijać w powietrze – zupełnie jak w świecie delfinów. Sercem Flyboard® jest turbina skutera wodnego, której moc oraz 18 m wąż zasysający wodę, pozwala unieść się na wysokość do 10 metrów. Do opanowania techniki latania potrzebne jest około 3 min. z instruktorem. Po krótkim instruktażu można już sprawnie bawić się na akwenie Zalewu Zegrzyńskiego, a wyczyny uwiecznione zostaną na nagraniu z kamery GoPro Hero 4. Każdy z uczestników spędza pełne 20 lub 30 minut na wodnym szaleństwie.