Brak nowych powiadomień

Godzinny lot balonem nad górami dla 2 osób za 1999 zł i więcej opcji z Fly Squad

Oferta niedługo się kończy!
1 Opinii
Wybierz opcję

Wyróżniki

Ekskluzywny lot dla 2, 4 lub 8 osób, podczas którego można podziwiać panoramę gór

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • oferta: ekskluzywny lot balonem nad górami z poczęstunkiem i pamiątkowym zdjęciem (60 minut)
  • Liczba osób: 2-8, zgodnie z opcją

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta dla osób od 7. roku życia (osoby niepełnoletnie do 15. roku życia odbywają podróż pod opieką rodzica, a powyżej 15. roku za jego zgodą). Oferta nie jest przeznaczona dla kobiet w ciąży. Warunkiem wykonania usługi jest zebranie grupy co najmniej 5 osób oraz odpowiednie warunki pogodowe. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Podróż odbywa się w zależności od warunków pogodowych, w godzinach wczesnoporannych lub popołudniowych (na ok. 2 godz. po wschodzie słońca i 2 godz. przed zachodem słońca). Lot na wyłączność oznacza, że lecą tylko te 2 osoby. W pozostałych opcjach klienci lecą w grupie innych osób. Lokalizacja wylotu do ustalenia telefonicznie. Lokalizacje: Mazury – okolice Giżycka, Mikołajki, Ryn, Ełk, Podlasie – Białystok i okolice Biebrzański Park Narodowy (Wizna, Dobarz, Laskowiec, Goniądz), Narwiański Park Narodowy, Augustów, Okolice Zalewu Zegrzyńskiego.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 534 604 804. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 7-dniowym wyprzedzeniem groupon przepada. Odwołanie lub zmiana rezerwacji możliwa tylko raz.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Fly Squad

Działająca od początku lat 90. firma specjalizuje się w wykonywaniu lotów pasażerskich balonem. O to, by były one niezapomniane, dba wykwalifikowany pilot, który nie tylko sprawuje pieczę nad bezpieczeństwem pasażerów, ale także pilnuje, by trasa przelotu jak najdłużej zapierała dech w piersiach. Firma posiada certyfikat AOC - koncesjonowany przewoźnik lotniczy zarejestrowany w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego. Zamknięte w pamiątkowym kadrze doświadczenie może później stać się przyjemnym bodźcem, który pozwoli jeszcze raz oderwać się od ziemi.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.