Fitproject

Dieta Standard z dostawą na 5 dni od 190 zł i więcej opcji z firmą cateringową Fitproject

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zbilansowana dieta obejmująca 5 różnorodnych posiłków dziennie pozwoli zadbać o zdrowie, dobre samopoczucie oraz prawidłową masę ciała

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • kaloryczność: 1250-2000 kcal
  • czas trwania: 5-20 dni
  • dieta: Standard
  • bezpłatna dostawa na terenie Bielsko-Białej i Czechowic Dziedzic
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • wyłączenia: brak
  • dowóz w weekendy: nie (catering tylko od poniedziałku do piątku)

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z dodatkowych promocji i zniżek. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: bezpłatna dostawa na terenie Bielsko-Białej i Czechowic Dziedzic. Istnieje możliwość dostawy do innych miejscowości za dodatkową opłatą ustaloną telefonicznie. Dostawy odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 21-6. W razie dodatkowych pytań, możliwy kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 501 727 405 lub 693 222 250.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj mailowo: biuro@fitproject.com.pl z podaniem kodu zabezpieczającego, adresem dostawy i numerem tel. osoby, odbierającej catering + załączony groupon. Zamówień należy dokonywać co najmniej 48 godzin przed planowanym rozpoczęciem dostaw do godz. 16:00. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Fitproject

Szukając sposobów na idealną letnią sylwetkę, a dodatkowo chcąc zapewnić sobie świeże, zdrowe i smaczne posiłki warto zdecydować się na usługi firmy cateringowej Fitproject. Wszystkie dostępne diety zostały przygotowywane przez zespół zawodowych kucharzy, w oparciu o wiedzę i doświadczenie dyplomowanych dietetyków. Klienci mogą wybierać pośród diety podstawowej (Standard), odchudzającej (Light), dla osób w podeszłym wieku (Senior) czy diety wegetariańskiej (Wege).