Fitersi.pl

Plac Defilad, Warszawa

Catering dietetyczny: dieta oczyszczająca (159,99 zł) lub standardowa (od 164,99 zł) na 5 dni i więcej z Fitersi.pl

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by zadbać o zróżnicowane i odpowiednio zbilansowane posiłki lub zdecydować się na kilkudniową kurację oczyszczającą

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

 • rodzaj diety: Standard lub oczyszczająca
 • kaloryczność: 1000-2000 kcal
 • czas trwania: 5-20 dni
 • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
 • wyłączenia: brak
 • obszar dostawy: darmowa na terenie całej Warszawy (poza terenem Warszawy dowóz ustalany jest indywidualnie)
 • dni dostawy: od poniedziałku do piątku

Przykładowe dania:

 • Śniadanie: Pancakes z brzoskwiniowym serkiem i musem wiśniowym

 • II Śniadanie: Krem z dyni z nutą imbiru

 • Obiad: Polędwiczki wieprzowe w sosie grzybowym

 • Podwieczorek: Tapioka kokosowa z musem malinowym

 • Kolacja: Sałatka z indykiem wędzonym


Dieta standardowa: klasyczna, zbilansowana dieta, oparta przede wszystkim na chudym mięsie, nabiale, warzywach, owocach i produktach zbożowych. W zależności od wariantu kalorycznego może pomóc w utracie zbędnych kilogramów, utrzymaniu aktualnej sylwetki lub w przybraniu na wadze.

Dla kogo: dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać, ale brakuje im czasu na samodzielne przygotowywanie zbilansowanych posiłków.


Dieta oczyszczająca: oparta głównie na produktach bogatych w błonnik pokarmowy, w tym owocach i warzywach. Skomponowana tak, by zapewnić od pięciu do dziewięciu porcji warzyw i owoców w ciągu dnia. Zawiera również odpowiednią ilość błonnika, dzięki orzechom, nasionom i całym ziarnom.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 573 001 705. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. Darmowa na terenie całej Warszawy (poza terenem Warszawy dowóz ustalany jest indywidualnie). Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Z powodu wielu telefonów możliwość napisania SMS - firma oddzwoni gdy będzie to możliwe. Dodatkowo możliwość złożenia zamówienia poprzez email bok@fitersi.pl Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 20. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 20. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Fitersi.pl

Szukając sposobu na zróżnicowaną i odpowiednio dopasowaną dietę warto skorzystać z oferty firm cateringowych. Usługę taką oferuje zespół Fitersi.pl, który tworzą przyjaciele z wieloletnim doświadczeniem w branży, sportowcy oraz dietetyk. W ofercie dostępnych jest wiele rodzajów diet dedykowanych dla alergików, sportowców, wegetarian oraz osób, które chcą zredukować masę ciała.