Brak nowych powiadomień

Dieta Sportowa lub Low carb z dostawą na 3 dni za 131,99 zł i więcej z FitBox4You

Oferta ograniczona czasowo!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Do wyboru dieta dla osób uprawiających sport, bardzo aktywnych fizycznie lub dieta bazująca na obniżeniu poziomu spożywanych węglowodanów

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • czas trwania: 3-30 dni
  • dostawa: w cenie na terenie Warszawy i okolic
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • diety do wyboru:
    • Sportowa (2500 kcal) dla osób bardzo aktywnych fizycznie, trenujących i uprawiających sport (posiłki bogate w białko i węglowodany złożone, które są niezbędne do zaspokojenia potrzeb organizmu i budowy zdrowej i trwałej masy mięśniowej)
    • Low carb (1800, 2000, 2200 lub 2500 kcal) zaliczana jest do diet wysokotłuszczowych i niskowęglowodanowych

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: bezpłatna dostawa na terenie Warszawy i okolic. Dostawy w godz. od 1 do 8.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 571 481 947 wraz z podaniem kodu zabezpieczającego. Dodatkowo należy wysłać e-mail na adres biuro@fitbox4you.pl z załączeniem grouponu w wersji PDF wraz z danymi do zamówienia (imię i nazwisko, telefon, adres dostawy, preferowany termin realizacji dostawy oraz kaloryczność i rodzaj diety). Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

FitBox4You

Doświadczeni dietetycy, kucharze oraz osoby związane ze światem sportu to grupa współpracowników tworzących firmę, której celem jest dostarczanie pod wskazany adres zdrowych, smacznych i estetycznie przygotowanych posiłków. FitBox4You oferuje kilka rodzajów diet dopasowanych do różnorodnych potrzeb. W ofercie jest m.in. dieta Fit (pozwala w optymalnym tempie zrzucić zbędne kilogramy), Optimum (polecana osobom zapracowanym), Vege (opiera się na warzywach, owocach i białku roślinnym), Cardio (bazuje na zbożach, warzywach, owocach, roślinach strączkowych, orzechach, nasionach, oliwie, ziołach i przyprawach) oraz Power Sport.

Więcej informacji na Facebooku.