zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 20% zniżki na oferty Twoje miasto. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

Farma Adrenaliny

ul. Strzeszyńska 242, Poznań

Jazda samochodem terenowym z instruktorem od 349 zł w Farmie Adrenaliny

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Wyprawa typu off-road to okazja, by uczestniczyć w pełnej emocji zabawie po bezdrożach w klasycznych samochodach terenowych

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania jazdy: 1 godz. 20 min lub 2 godz.
  • marka samochodu: Land Rover Discovery, Defender oraz Range Rover
  • szkolenie/instruktaż w pakiecie

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub e-mail 602 483 117, info@farmaadrenaliny.pl. Miejsce realizacji: Strzeszyn/ Złotniki (miejsce ustalane indywidualnie po umówieniu terminu). Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Farma Adrenaliny

Płynąca w żyłach adrenalina często jest wynikiem niezwykłych sportowych i życiowych doświadczeń. O te pierwsze zadbać może firma Farma Adrenaliny, która zajmuje się organizowaniem emocjonalnych i pełnych wrażeń aktywności. Dotyczy to zarówno wypraw typu off-road, gier militarnych, terenowych, na orientację i z przeszkodami, spływów kajakowych i pontonowych, paintballu, strzelectwa, ale także szkoleń i warsztatów tematycznych. Zainteresowani mogą też wziąć udział w wyprawach survivalowych i nie tylko.