F.H.U KINGA CIUPEK GABINET ZDROWIA

Bydgoszcz

Do 29% zniżki na: Zabiegi oczyszczające na twarz w firmie F.H.U KINGA CIUPEK GABINET ZDROWIA

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Zabieg dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.

O tej ofercie

Intensywne oczyszczanie/maska rozpulchniająca/oczyszczanie wodorowe +sonoforeza +zimny młotek + serum

W ofercie intensywne i dogłębne oczyszczenie skóry z użyciem odpowiednio dobranych kosmetyków oraz profesjonalnego kombajnu, które jest jednocześnie delikatne dla cery.

Efekt: skóra oczyszczona, odświeżona i nawilżona.

Warunki

Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: twarz. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 572 484 600. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

F.H.U KINGA CIUPEK GABINET ZDROWIA

Zabiegi hiperbarii tlenowej polegają na przeprowadzeniu sesji tlenowych w specjalnych komorach, gdzie panują warunki podwyższonego ciśnienia (ciśnienie wyższe od atmosferycznego) i podawaniu tlenu o podwyższonym stężeniu. Większe stężenie tlenu wraz z warunkami podwyższonego ciśnienia atmosferycznego, sprawia że wymiana gazowa wewnętrzna w erytrocytach zachodzi sprawniej. Również więcej tlenu rozpuszcza się w osoczu, gdzie fizjologicznie rozpuszcza się go niewiele. W badaniach udowodniono również że więcej tlenu rozpuszcza się w limfie i płynie mózgowo-rdzeniowym. Wszystko to skutkuje lepszym natlenieniem całego organizmu, nawet miejsc gdzie panowały warunki lokalnej hipoksji (niedotlenienia) np. z powodu obkurczenia naczyń czy polineuropatii cukrzycowej. Lepsze natlenienie całego organizmu to poprawa metabolizmu- przyspiesza metabolizm. W komorze można spać, leżeć, siedzieć, czytać książkę, używać elektroniki.