Extreme Marcin Bernat

3 lokalizacji

Lot ekstremalny nad Kielcami z aktualnym Mistrzem Świata i Polski z prezentacją sprzętu od 150 zł u Marcina Bernata

Wybierz opcję

Wyróżniki

Lot szybujący w lekkim powiewie wiatru dostarcza niezapomnianych wrażeń

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
S
Sebastian
12 Oceny3 reviews
czerwiec 15, 2020
Bardzo miło, sympatycznie, profesjonalnie i bez problemów, widać kunszt i zamiłowanie, same pozytywne emocje i adrenalina. Szczerze polecam :-)

O tej ofercie

Wybierz 1 z 5 opcji

Lot ekstremalny motoparalotnią nad Kielcami z Mistrzem Świata i prezentacją sprzętu:

  • 150 zł zamiast 250 zł za 1 lot,
  • 299 zł zamiast 500 zł za 2 loty (dla maks. 2 osób),
  • 445 zł zamiast 750 zł za 3 loty (dla maks. 3 osób),
  • 249,99 zł zamiast 350 zł za lot i film Full HD (cam. 1),
  • 279,99 zł zamiast 400 zł za lot i film Full HD (cam. 1 + 2).

Loty odbywają się motoparalotnią, czyli tzw. miękkim szybowcem z silnikiem, który (po wyłączeniu w powietrzu) funkcjonuje jak tradycyjna paralotnia (lot szybujący). Na pokładzie łączność między pilotem a uczestnikiem lotu zapewnia intercomm zwiększający poczucie bezpieczeństwa. Po konsultacji z pasażerem możliwe akrobacje w powietrzu. 

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców. Maks. waga uczestnika to 120 kg. Decyzję o wykonaniu i przebiegu lotu podejmuje pilot. Godziny realizacji grouponów: marzec-wrzesień w godz. 6-9 oraz 17 do zachodu słońca, wrzesień-październik: w godz. 7-10 oraz 15 do zachodu słońca, listopad-marzec: przez cały dzień. Zaleca się założenie wygodnego obuwia na miękkiej podeszwie. Przed lotem należy podpisać regulamin (po wcześniejszym zapoznaniu się z nim). 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 600 348 996 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego (w godz.8-14) w ciągu 2 miesięcy od zakupu grouponu. Lot należy potwierdzić z 2-dniowym wyprzedzeniem. W przypadku nieodwołania rezerwacji z minimum 2-dniowym wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Extreme Marcin Bernat

„Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić…” – tę myśl Leonarda Da Vinci jak nikt inny rozumie Marcin Bernat, Motoparalotniowy Mistrz Polski, dwukrotny złoty medalista Mistrzostw Świata. Wie, że wznosząc się wysoko na motoparalotni, doświadcza się unikalnych wrażeń związanych z samym szybowaniem w powietrzu i można zobaczyć zapierające dech w piersiach krajobrazy. Stąd pomaga wzbić się w powietrze nad największymi miastami Polski nawet tym, którzy na co dzień lubią twardo stąpać po ziemi.