zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Jutro koniec.

Exon House

Do 65% zniżki na wycenę mieszkania/domu w Exon House

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 50zł
Promo Code TANIEJ. Ends 27.9.
Użyj kodu

Wyróżniki

Profesjonalna wycena pomaga uzyskać najlepszą cenę przy sprzedaży mieszkania, domu czy działki

O tej ofercie

Wycena mieszkania

Wycena 1 mieszkania online

Pakiet 10 wycen mieszkań

Wycena 10 mieszkań online

Planujesz sprzedać mieszkanie, dom lub inną nieruchomość? Warto zrobić profesjonalną wycenę. Dzięki temu możesz zyskać setki tysięcy złotych więcej na sprzedaży.

Jak powszechnie wiadomo, ceny nieruchomości w Polsce nieustannie się zmieniają. Dlatego warto zasięgnąć opinii eksperta.

Jak wygląda proces wyceny?

  • wypełniasz krótki formularz online,
  • skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godz., żeby ustalić dodatkowe parametry nieruchomości,
  • spotkamy się na oględziny nieruchomości i zaprezentujemy Ci wycenę.

Dlaczego warto skorzystać z wyceny nieruchomości przez naszego eksperta?

▶ Działamy wiele lat na wielkopolskim rynku nieruchomości. Wierzymy, że każda sprawa jest inna i tak też podchodzimy do naszych klientów, czyli indywidualnie. Pomagamy z wyceną, jak i sprzedażą nieruchomości.

▶ Transparentność to coś, co nas wyróżnia od innych – na każdym etapie klient wie co i dlaczego robimy. Pokazujemy wszystko w czasie rzeczywistym i o wszystkim informujemy na bieżąco.

▶ Doskonale rozumiemy, że sprzedaż nieruchomości może być dla Ciebie ważnym krokiem, dlatego pomożemy Ci z wyceną oraz jeśli będziesz chciał – "przeprowadzimy Cię za rękę" przez cały proces sprzedaży. Z nami sprzedaż nieruchomości stanie się ciekawym doświadczeniem, a nie udręką ze stertą dokumentów, formalności i przeszkód.

Nasz zespół przygotował już kilkaset wycen nieruchomości, pomagając naszym Klientom uzyskać maksymalne ceny przy sprzedaży mieszkań, domów i działek.

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 609 636 929 (oddział Poznań), 537 233 123 (oddział Kraków). Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.

Exon House

Exon House specjalizuje się w obrocie nieruchomościami – oferuje sprzedaż, kupno oraz najem nieruchomości w woj. wielkopolskim i małopolskim. Ze specjalistami ds. nieruchomości spotkać się możesz stacjonarnie lub online. Poprzez stronę internetową możesz zgłosić ofertę nieruchomości do sprzedaży, oszacować jej wartość, a także w specjalnym formularzu wypisać swoje preferencje dotyczące kupna. Z agentami pracującymi w Exon House masz pewność, że transakcja zostanie przeprowadzona szybko i profesjonalnie. Zespół specjalistów posiada doświadczenie i odpowiednią wiedzę, aby towarzyszyć Ci w całym procesie poszukiwania i sprzedaży nieruchomości. Biuro oferuje ponadto obrót nieruchomościami luksusowymi. Może poszczycić się udanymi transakcjami nawet za kilkanaście milionów złotych. Wyczucie rynku oraz śledzenie nowinek branżowych pozwala im na znalezienie nietuzinkowych miejsc i wartościowych lokalizacjach.