zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem START. 25% zniżki 16-22.

Etna SPA

Sulechowska 41, Zielona Góra

Do 32% zniżki na: Masaż gorącą czekoladą w firmie Etna SPA

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code START. Ends 1.10.
Użyj kodu

Wyróżniki

Godzinny masaż prawdziwą, belgijską czekoladą

O tej ofercie

Masaż gorącą czekoladą

Masaż czekoladą ma świetne działanie na nasze ciało i zmysły. Masażysta nakłada na ciało masę ciepłej czekolady, z dodatkiem olejków aromaterapeutycznych, a następnie przeprowadza masaż konkretnych partii ciała. Ziarna kakaowca obfitują w kofeinę, która pobudza krążenie krwi, zmniejsza obrzęki i przyspiesza spalanie tłuszczu. Masaż czekoladą poprawi nawilżenie skóry, spowolni starzenie dzięki zawartości antyoksydantów, zwiększy napięcie skóry, poprawi jej koloryt oraz odżywi dzięki bogactwu magnezu, wapnia i cynku.

  • Masażyści dostowywują zabieg do indywidualnych potrzeb i problemów klienta
  • Zapewniamy bieliznę do masażu, ręcznik oraz napój

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 539 496 069. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 5. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Etna SPA

Zlokalizowana w Zielonej Górze Etna SPA ze Strefą Saun w Centrum Rekreacyjno-Sportowym to miejsce stworzone dla relaksu ciała i duszy. Znajdujący się tutaj aquapark z licznymi atrakcjami należy do największych w województwie lubuskim. Do dyspozycji gości przygotowano klimatycznie zaaranżowaną Strefę Saun o powierzchni prawie 500 m² oraz Strefę Spa z usługami z zakresu pielęgnacji ciała i twarzy, a także zabiegami fizjoterapeutycznymi.

Więcej informacji na Facebooku.