Escape Plan

ul. Nowogrodzka 48/33, Warszawa

Emocjonująca gra logiczna typu escape the room dla 2 osób od 69,99 zł i więcej opcji w Escape Plan (do -40%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Gra komputerowa przeniesiona w świat rzeczywisty – zabawa w gronie przyjaciół w pokoju mobilnym lub w centrum miasta

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 4 opcji

Gra typu escape the room:

  • 69,99 zł zamiast 99 zł za grę dla 2 osób od wt. do pt. w godz. 12:00-21:00,
  • 89,99 zł zamiast 149 zł za grę dla 3-6 osób od wt. do pt. w godz. 12:00-21:00,
  • 79,99 zł zamiast 99 zł za grę dla 2 osób od sob. do nd. w godz. 10:00-21:00,
  • 99,99 zł zamiast 149 zł za grę dla 3-6 osób od sob. do nd. w godz. 10:00-21:00.

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania zabawy: 60 min
  • wyprzedzenie, z jakim należy pojawić się na miejscu: ok. 10 min

Gracze mają do wyboru dwa pokoje: Szpital i Sherlocked.

W pierwszym przed laty lekarz, wezwany na blok operacyjny, zamknął trzech przestępców z ranami postrzałowymi, którzy uczestniczyli w napadzie na bank. Bandytom udało się zbiec. Teraz gracze mają szansę przekonać się, jak uciekinierzy to zrobili.

Z kolei w pokoju Sherlocked zostają zamknięci ci, którzy chcą rozwiązać zagadkę zniknięcia najdroższego diamentu świata, do niedawna znajdującego się w koronie brytyjskiej.

Istnieje również szansa skorzystania z pierwszego w Polsce mobilnego pokoju gry, który z Escape Plan może przenieść się w dowolne miejsce wybrane przez klienta, w tym do pokoju hotelowego, sali konferencyjnej, a nawet mieszkania. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, by urozmaicić szkolenie, seminarium, wyjazd integracyjny, urodziny, wieczór panieński czy kawalerski.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym. Dni otwarcia: poniedziałek: nieczynne wtorek-piątek 12-21, sobota-niedziela 10-21. "Escape Plan odpowiada warunkom bezpieczeństwa przeciwpożarowego wynikającym z art.3 i art.4 Ustawy z dnia 24 sierpnia 1991r. o ochronie przeciwpożarowej Dz.U. 1991 nr 81 poz.351. Ostatnia kontrola przeciwpożarowa przeprowadzona przez funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej odbyła się w dniu 5.01.2019 roku. Wykazała prawidłowy stan bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Ostatnia kontrola Państwowego Nadzoru Budowlanego miała miejsce 8.01.2019r. i również wykazała prawidłowy stan bezpieczeństwa przeciwpożarowego lokalu. Dodatkowo pracownicy Escape Plan zostali prawidłowo przeszkoleni w zakresie ochrony przeciwpożarowej i pierwszej pomocy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj: na stronie http://escapeplan.pl/rezerwacja/ wybierając pokój szpital lub sherlocked i podając w dodatkowych informacjach kod zabezpieczający. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Escape Plan

Przeniesiona do rzeczywistości gra komputerowa typu escape the room (Real Life Escape Game) to ciekawy sposób na spędzenie czasu ze znajomymi. Gracze zamykani są w pokoju, z którego muszą się wydostać w ciągu 60 minut. Ich zadaniem jest odszukanie wskazówek i rozwiązanie zagadek logicznych oraz zręcznościowych – pozwoli to odnaleźć klucz do wyjścia. W zabawie ważna jest praca zespołowa, logiczne myślenie, szybkość działania.

Escape Plan mieści się w samym centrum, w starej, klimatycznej kamienicy – co czyni to miejsce jeszcze ciekawszym.

Escape Plan odpowiada warunkom bezpieczeństwa przeciwpożarowego wynikającym z art.3 i art.4 Ustawy z dnia 24 sierpnia 1991 r. o ochronie przeciwpożarowej Dz.U. 1991 nr 81 poz.351. Ostatnia kontrola przeciwpożarowa przeprowadzona przez funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej odbyła się w dniu 5.01.2019 roku. Wykazała prawidłowy stan bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Ostatnia kontrola Państwowego Nadzoru Budowlanego miała miejsce 8.01.2019 r. i również wykazała prawidłowy stan bezpieczeństwa przeciwpożarowego lokalu. Dodatkowo pracownicy Escape Plan zostali prawidłowo przeszkoleni w zakresie ochrony przeciwpożarowej i pierwszej pomocy.