Brak nowych powiadomień

English Boss

Półkolonie z robotyką po angielsku: wybrany turnus z wyżywieniem za 375 zł z firmą English Boss (zamiast 500 zł)

Oferta niedługo się kończy!
Do -25%
10+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Półkolonie łączą naukę i zabawę, wśród atrakcji m.in. nauka podstaw techniki i mechaniki oraz podstawowego słownictwa angielskiego i więcej

W skrócie

Oferta

  • 375 zł zamiast 500 zł za wybrany turnus z wyżywieniem dla dziecka.

Informacje na temat turnusów i przebiegu półkolonii można znaleźć tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 4 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Wolne miejsca są na turnusy odbywające się w dniach: 24.07-28.07, 31.07-04.08, 07.08- 11.08.2017.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 516 769 826 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

English Boss

Jako, że młode osoby przeważnie są entuzjastycznie nastawione do zdobywania nowej wiedzy, warto zapisać je do szkoły English Boss. Placówka specjalizuje się w nauczaniu dzieci od lat 2 oraz uczniów szkół podstawowych. Stosuje się tu głównie metodę Total Physical Response (dla młodych kursantów), która opiera się na nauce poprzez zabawy ruchowe oraz Communicative Approach (dla uczniów szkół podstawowych i wyższych), która oznacza równoległe doskonalenie 4 umiejętności: mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania. Warto wspomnieć, iż szkoła organizuje także półkolonie z robotyką po angielsku w wybranych turnusach.

English Boss

Atrakcje dla dzieci, Obóz dla dzieci
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.