Emerald Clinic Katowice Depilacja laserowa Makijaż permanentny Cryotshock

Zabrska 16, Katowice

Do 37% zniżki na: Liposukcja kawitacyjna w Emerald Clinic Katowice Depilacja laserowa Makijaż permanentny

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

jeden zabieg liposukcji kawitacyjnej - 1 obszar

Liposukcja kawitacyjna to nieinwazyjny zabieg modelujący ciało. 

Liposukcja kawitacyjna jest powszechnym określeniem zabiegu z użyciem ultradźwięków, mającego na celu rozbicie i usunięcie nadmiernie zgromadzonej tkanki tłuszczowej. 

Warunki

Możliwość ponownego zakupu grouponu po 90 dniach. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon . Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Zmiana rezerwacji możliwa z 48 -godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1 . Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1 . Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający . Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 572 711 223 .

Emerald Clinic Katowice Depilacja laserowa Makijaż permanentny Cryotshock

Zlokalizowany w Katowicach salon „to azyl spokoju, podstawa piękna oraz pełnia zdrowia”. Emerald Clinic stara się kompleksowo dbać o urodę i dobre samopoczucie swoich klientów, a pracujący tu doświadczeni specjaliści w dziedzinie kosmetologii, przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu, są w stanie poprawić wygląd twarzy i pomóc wysmuklić sylwetkę. Oferta kliniki obejmuje m.in. laseroterapie, oczyszczanie wodorowe, lifting HIFU 3D, wypełniacze HA, zabiegi trychologiczne, depilację laserową, makijaż permanentny, manicure i pedicure.

Więcej informacji na Facebooku.