Eleon Clinic

Kolejowa 47A, Warszawa

Groupon zniżkowy na zabieg toksyną botulinową na 1,2 lub 3 partie twarzy w Eleon Clinic (do -84%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na wygładzenie zmarszczek wybranej partii twarzy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • preparat stosowany podczas zabiegu: toksyna botulinowa
  • ilość preparatu zużywanego podczas zabiegu: w zaleznosci od opcji i skóry pacjenta (zazwyczaj 1-2 ml)

Groupon zniżkowy obniża finalną kwotę do zapłaty, która może się różnić w zależności od ilości zużytego preparatu.

Szacunkowa cena którą obniża bon zniżkowy to:

  • 1 partia - 500 zł, dopłata około 300 zł
  • 2 partie - 800 zł dopłata około 400 zł
  • 3 partie - 1100 zł dopłata około 500 zł

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Znieczulenie w cenie. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 690 859 760 (Kolejowa). Godziny otwarcia lokalu: pon. - sob. 9-21.Oferta dotyczy grouponów zniżkowych. W przypadku przekroczenia ich wartości, konieczna dopłata na miejscu. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów.

Eleon Clinic

Kompleksowe dbanie o urodę nie musi się ograniczać tylko do codziennej pielęgnacji – od czasu do czasu warto skorzystać z profesjonalnych zabiegów. W tym celu warto udać się do zlokalizowanej w Warszawie kliniki medycyny estetycznej. Eleon Clinic w swoje ofercie posiada specjalistyczne usługi poprawiające urodę (np. powiększanie ust, botoks, wypełnienie bruzd, epilacja laserowa i wiele innych)