Edyta Balcer Indywidualna Praktyka Lekarsko-Stomatologiczna

Gdecka 12/U1, Warszawa

Do 40% zniżki na Przegląd stomatologiczny (czyszczenie, prześwietlenie, egzamin) w Edyta Balcer Indywidualna Praktyka Lekarsko-Stomatologiczna

Wybierz opcję

Wyróżniki

Podczas przeglądu dentystycznego każdy pacjent może obserwować swoje uzębienie na monitorze

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

.

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 484 819. Jeden pacjent może wykorzystać jeden groupon istnieje możliwość zarezerwowania dłuższej wizyty w celu jednoczasowej realizacji całego grouponu. Każdy z pacjentów otrzymuje 25% zniżki podczas kolejnej wizyty. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Kwota za niewykorzystaną wartość grouponu nie jest zwracana. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Edyta Balcer Indywidualna Praktyka Lekarsko-Stomatologiczna

Gabinet stomatologiczny Edent-Grochów jest miejscem, w którym najważniejszym celem jest zadowolenie i dobre samopoczucie pacjenta w każdym wieku. Gabinet oferuje usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, profilaktyki, chirurgii czy protetyki. Zainteresowani mogą również zdecydować się na wybielanie zębów przy użyciu specjalistycznej lampy Beyond.