DUET DeLuxe Centrum Urody i Kosmetologii

16 Ułańska, Katowice

Do 40% zniżki na: Karboksyterapia w firmie DUET DeLuxe Centrum Urody i Kosmetologii

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: WELLNESS. Ważny do 31.5.
Użyj kodu

Wyróżniki

Karboksyterapia czyli terapeutyczne zastosowanie dwutlenku węgla mające na celu zwiększenie metabolizmu tkanek i regeneracji skóry.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Karboksyterapia: okolica oczu (1 zabieg)

W ofercie: Bezpłatna konsultacja oraz 1 zabieg karboksyterapii okolicy oczu 

Czas trwania: ok. 30 minut

Karboksyterapia: skóra głowy (1 zabieg)

W ofercie: Bezpłatna konsultacja oraz 1 zabieg karboksyterapii skóry głowy

Czas trwania: ok. 40 minut

Efekty zabiegowe 

✔ redukcja wypadania włosów

✔ redukcja cieni pod oczami

✔ spłycenie zmarszczek

✔ wzrost napięcia skóry

✔ ujednolicenie kolorytu

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 797 097 159. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 90 dniach.

DUET DeLuxe Centrum Urody i Kosmetologii

Centrum Urody i Kosmetologii DUET DeLuxe oferuje usługi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej, estetycznej oraz upiększającej. W ofercie znajdziecie również personalizowane zabiegi oraz kremy marki Creme Bar, których receptura jest tworzona przez kosmetologa na miejscu. Wykwalifikowany personel podchodzi do każdej klientki/klienta indywidualnie, dobierając autorskie terapie zabiegowe, aby satysfakcja i zadowolenie z efektów były jak najwyższe.