Brak nowych powiadomień

Drugie Dno – Craft Beer & Food

Nowogrodzka 4, Warszawa

Amerykańska uczta dla 2 osób za 89,99 zł i więcej opcji w Drugie Dno – Craft Beer & Food

Wybierz opcję

Wyróżniki

Steki przygotowywane są z mięsa sprowadzanego od sprawdzonych hodowców, przy zachowaniu naturalnego smaku i wysokiej jakości

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

<br /

Wybierz 1 z 3 opcji

Stek New York + szaszłyk + sałatka:

  • 89,99 zł za Amerykańską ucztę dla 2 osób,
  • 134,99 zł za Amerykańską ucztę dla 3 osób,
  • 179,99 zł za Amerykańską ucztę dla 4 osób.

Przykładowe menu obejmuje stek 250 g z sezonowanej wołowiny, grillowany kozi ser, szaszłyk ziemniaczany i sałatkę z pestkami dyni.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta obowiązuje 7 dni w tygodniu w godzinach otwarcia lokalu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 625 37 09. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Drugie Dno – Craft Beer & Food

Zlokalizowany w Śródmieściu multitap bar mieści się w budynku ponadstuletniej kamienicy. Budynek ten dzięki renowacji wraca do dawnej świetności z zachowaniem dotychczasowego charakteru. Odsłonięte cegły, przyciemnione oświetlenie, surowe detale w połączeniu z nowoczesnym calligraffiti i podświetloną chłodnią w piwnicy tworzą oryginalny klimat.

Do dyspozycji gości są trzy sale, każda z osobnym nagłośnieniem i wygodnymi krzesłami, oraz antresola z fotelami. Na parterze, w pierwszej sali z widokiem na ulicę, znajduje się bar, a w drugiej – otwarta kuchnia. W trzeciej, na poziomie piwnic, jest najbardziej kameralnie.

Tutejszą kuchnię określają trzy zasady: świeżo, smacznie, unikalnie. Pracujący tu kucharze serwują ciepłe przekąski mięsne i wegetariańskie, podkreślające smak rzemieślniczych napojów. W lokalu można również zorganizować imprezę firmową, urodziny, wieczór kawalerski i inne zamknięte spotkania.

Drugie Dno zlokalizowane jest także w dzielnicy Ochota, gdzie serwowana jest przede wszystkim włoska pizza.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.