Brak nowych powiadomień

Jagiellońska 32/2, Rzeszów

39,99 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł na wybrany zabieg medycyny estetycznej i więcej w Dostych Estetic

Oferta niedługo się kończy!
Do -85%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Dzięki zabiegom: mezoterapia, botoks, osocze można w widoczny sposób odmłodzić twarz i zredukować zmarszczki

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • używane preparaty/zabiegi: toksyna botulinowa, kwas hialuronowy, osocze bogatopłytkowe, mezoterapia igłowa
  • więcej informacji o zabiegach znaleźć można tutaj
  • oferta obejmuje groupony zniżkowe. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości zabiegu. Wysokość dopłat dostępna w sekcji Warunki

Kwas hialuronowy - cała gama preparatów Neuvia produkcji włoskiej. Prearat Rheology do drobnych zmarszczek, Lips do ust, Rose do okolic intymnych, Stimulate i Intense do wypełnień objętościowych. Princess Volume firmy Croma (produkcja Austria) uniwersalny preparat nie dający nigdy odczynów ubocznych. Princess z dodatkiem środków znieczulających czyli Lignocainy.

Mezoterapia - cała gama Dermaheal. To preparaty z tak zwanymi peptydami biomimetycznymi, czyli drobnymi białkami, które są odpowiednio dobrane w zależności od preparatu. Ich działanie znacząco zwiększa siłę działania. Inne do włosów, inne do twarzy, szyi i dekoltu.

Osocze bogatopłytkowe zestawy firmy Key Med.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta obejmuje groupony zniżkowe. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości zabiegu. Wysokość dopłat:
- toksyna botulinowa: 1 okolica 300 zł, 2 okolice 600 zł, 3 okolice 900 zł
- kwas hialuronowy (dotyczy 1 ml na partię): 1 ampułka kwasu (1 ml) 600 zł, 2 ampułki kwasu (2 ml) 1100 zł, 3 ampułki kwasu (3 ml) 1500 zł
- osocze bogatopłytkowe: 300 zł
- mezoterapia igłowa do wyboru: cała twarz 300 zł, szyja i dekolt 300 zł, głowa 250 zł
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 17 853 44 79 lub 509 614 603. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Dostych Estetic

Komfortowe i dyskretne wnętrza zlokalizowanego przy ulicy Jagiellońskiej w Rzeszowie gabinetu są miejscem, gdzie specjaliści w dziedzinie kosmetyki i medycyny estetycznej pomagają odzyskać blask i rozwiązać wszelkie problemy wizerunkowe swoich klientów. W ofercie Dostych Estetic znaleźć można m.in. wygładzające zmarszczki zabiegi kwasem hialuronowym, zwalczającą nadmiar tkanki tłuszczowej lipolizę, odmładzającą skórę i usuwającą cellulit karboksyterapię. Warto dodać, że twórcą gabinetu jest lekarz medycyny estetycznej z ponad 20-letnim doświadczeniem.