zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SUPER. Dziś koniec.

Dostych Estetic

Jagiellońska 32/2, Rzeszów

39,99 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł na wybrany zabieg medycyny estetycznej i więcej w Dostych Estetic

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dzięki zabiegom: mezoterapia, botoks, osocze można w widoczny sposób odmłodzić twarz i zredukować zmarszczki

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Agnieszka
3 Oceny3 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
styczeń 18, 2021
Zapłaciłam za dwie partie botoksu cenę całkiem akceptowalną (w innych gabinetach tyle kosztuje jedna partia). To na plus. Powiedziałam dokładnie na czym mi zależy najbardziej, czoło miałam całe kłute, myślałam, że efekt będzie wow! ale niestety nie jest. To na czym najbardziej mi zależało i o czym mówiłam Panu doktorowi zmniejszyło się o 50%. Mimo dobrej ceny już tam nie wrócę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • używane preparaty/zabiegi: toksyna botulinowa, kwas hialuronowy, osocze bogatopłytkowe, mezoterapia igłowa
  • więcej informacji o zabiegach znaleźć można tutaj
  • oferta obejmuje groupony zniżkowe. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości zabiegu. Wysokość dopłat dostępna w sekcji Warunki

Kwas hialuronowy - cała gama preparatów Neuvia produkcji włoskiej. Prearat Rheology do drobnych zmarszczek, Lips do ust, Rose do okolic intymnych, Stimulate i Intense do wypełnień objętościowych. Princess Volume firmy Croma (produkcja Austria) uniwersalny preparat nie dający nigdy odczynów ubocznych. Princess z dodatkiem środków znieczulających czyli Lignocainy.

Mezoterapia - cała gama Dermaheal. To preparaty z tak zwanymi peptydami biomimetycznymi, czyli drobnymi białkami, które są odpowiednio dobrane w zależności od preparatu. Ich działanie znacząco zwiększa siłę działania. Inne do włosów, inne do twarzy, szyi i dekoltu.

Osocze bogatopłytkowe zestawy firmy Key Med.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta obejmuje groupony zniżkowe. Na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości zabiegu. Wysokość dopłat:
- toksyna botulinowa: 1 okolica 300 zł, 2 okolice 600 zł, 3 okolice 900 zł
- kwas hialuronowy (dotyczy 1 ml na partię): 1 ampułka kwasu (1 ml) 600 zł, 2 ampułki kwasu (2 ml) 1100 zł, 3 ampułki kwasu (3 ml) 1500 zł
- osocze bogatopłytkowe: 300 zł
- mezoterapia igłowa do wyboru: cała twarz 300 zł, szyja i dekolt 300 zł, głowa 250 zł
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 17 853 44 79 lub 509 614 603. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Dostych Estetic

Komfortowe i dyskretne wnętrza zlokalizowanego przy ulicy Jagiellońskiej w Rzeszowie gabinetu są miejscem, gdzie specjaliści w dziedzinie kosmetyki i medycyny estetycznej pomagają odzyskać blask i rozwiązać wszelkie problemy wizerunkowe swoich klientów. W ofercie Dostych Estetic znaleźć można m.in. wygładzające zmarszczki zabiegi kwasem hialuronowym, zwalczającą nadmiar tkanki tłuszczowej lipolizę, odmładzającą skórę i usuwającą cellulit karboksyterapię. Warto dodać, że twórcą gabinetu jest lekarz medycyny estetycznej z ponad 20-letnim doświadczeniem.