Brak nowych powiadomień

Dom Kultury Jogi

Karnet open na jogę za 69 zł w Domu Kultury Jogi

Oferta niedługo się kończy!
Do -54%
Wybierz opcję
NoweUmów się na wizytę teraz lub później

Wyróżniki

Efekty jogi: wzmocnienie mięśni, ulga w bólu pleców i stawów, zwiększenie elastyczności ciała, redukcja stresu i więcej

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Oferta

  • 69 zł zamiast 150 zł za karnet open na jogę na 1 miesiąc.

Grafik zajęć dostępny na stronie internetowej.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana jest tylko i wyłącznie do nowych klientów.
Dodatkowe informacje: szkoła otwarta 30 min przed zajęciami widocznymi w grafiku. Ze względu na charakter miejsca nie ma możliwości wejścia w czasie trwania zajęć. Należy zachować punktualność. Godziny otwarcia: pon.-niedz. 9.30-21.30. 
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Dom Kultury Jogi

Założeniem Domu Kultury Jogi jest stworzenie ciepłej, domowej atmosfery i miejsca, do którego z chęcią się przybywa, by praktykować jogę i spędzać czas z innymi ludźmi. Instruktorzy dokładają wszelkich starań, by uczestnikom zajęć jak najlepiej przekazywać kulturę jogi oraz uczą pracy z oddechem. Warto dodać, że szkoła mieści się w ścisłym centrum miasta, na klimatycznym poddaszu pięknej kamienicy.

Dom Kultury Jogi

Siłownia, Fitness, Joga
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.