Brak nowych powiadomień

Publico24

0 zł: do 45-dni nielimitowanego dostępu do e-prasy w serwisie Publico24

100+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Dostęp do tysięcy wydań gazet i magazynów m.in. Men’s Health, WPROST, Focus, National Geographic, Elle,Glamour, Women’s Health

W skrócieOferta

  • 0 zł za 15-dniowy nielimitowany dostęp do e-prasy w serwisie Publico24 lub w aplikacji Publico24 Newsstand z możliwością przedłużenia do 45 dni.

Przedłużenie darmowego dostępu do 45 dni jest możliwe po aktywacji subskrypcji i wpisaniu danych karty płatniczej na stronie e.publico24.pl. Subskrypcję można anulować w każdym momencie.

Dodatkowe informacje:

  • dostęp do kilku tysięcy wydań e-prasy bez limitu,
  • numery nowe i archiwalne,
  • możliwość czytania online (www) lub offline (aplikacje mobilne), na smartphonie, tablecie lub komputerze,
  • do nawet 45 dni za 0 zł.

Warunki

Groupon ważny do 10.12.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 4 przekazać jako prezent. Oferta skierowana do osób nieposiadających dotychczas konta w serwisie Publico24. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: po pobraniu grouponu należy wejść na stronę https://e.publico24.pl/press (lub do aplikacji mobilnej Publico24 Newsstand) i podać kod groupon w trakcie rejestracji nowego konta. Podanie danych karty kredytowej i rozpoczęcie subskrypcji wydłuża okres darmowego dostępu z 15 do 45 dni. Subskrypcję można anulować w każdym momencie.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Publico24

Korzystając z subskrypcji serwisu, klient ma dostęp do kilku tysięcy wydań, zarówno online, jak i offline. W kiosku cyfrowym Publico24 znajdują się archiwalne i nowe wydania popularnych gazet i magazynów, w tym też prasy lokalnej. E-prasę dzięki aplikacji Publico24 Newsstand można także czytać w strefach Publico24Point!, które znajdują się w punktach naszych partnerów, są to m.in. restauracje, kawiarnie, poczekalnie lekarskie, stacje benzynowe.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.