Brak nowych powiadomień

Publico24

0 zł: do 45-dni nielimitowanego dostępu do e-prasy w serwisie Publico24

100+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Dostęp do tysięcy wydań gazet i magazynów m.in. Men’s Health, WPROST, Focus, National Geographic, Elle,Glamour, Women’s Health

O tej ofercieOferta

  • 0 zł za 15-dniowy nielimitowany dostęp do e-prasy w serwisie Publico24 lub w aplikacji Publico24 Newsstand z możliwością przedłużenia do 45 dni.

Przedłużenie darmowego dostępu do 45 dni jest możliwe po aktywacji subskrypcji i wpisaniu danych karty płatniczej na stronie e.publico24.pl. Subskrypcję można anulować w każdym momencie.

Dodatkowe informacje:

  • dostęp do kilku tysięcy wydań e-prasy bez limitu,
  • numery nowe i archiwalne,
  • możliwość czytania online (www) lub offline (aplikacje mobilne), na smartphonie, tablecie lub komputerze,
  • do nawet 45 dni za 0 zł.

Warto wiedzieć

Groupon ważny do 10.12.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 4 przekazać jako prezent. Oferta skierowana do osób nieposiadających dotychczas konta w serwisie Publico24. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: po pobraniu grouponu należy wejść na stronę https://e.publico24.pl/press (lub do aplikacji mobilnej Publico24 Newsstand) i podać kod groupon w trakcie rejestracji nowego konta. Podanie danych karty kredytowej i rozpoczęcie subskrypcji wydłuża okres darmowego dostępu z 15 do 45 dni. Subskrypcję można anulować w każdym momencie.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Publico24

Korzystając z subskrypcji serwisu, klient ma dostęp do kilku tysięcy wydań, zarówno online, jak i offline. W kiosku cyfrowym Publico24 znajdują się archiwalne i nowe wydania popularnych gazet i magazynów, w tym też prasy lokalnej. E-prasę dzięki aplikacji Publico24 Newsstand można także czytać w strefach Publico24Point!, które znajdują się w punktach naszych partnerów, są to m.in. restauracje, kawiarnie, poczekalnie lekarskie, stacje benzynowe.