Da Vinci Med Esthetic

ul. Poplińskich 12, Poznań

Liposukcja ultradźwiękowa na brzuch, uda i pośladki w Da Vinci Med Esthetic (do -88%)

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:3 dni 00:01:07

Wyróżniki

Zabieg stanowi alternatywę dla zabiegów chirurgii estetycznej i tradycyjnych metod walki z tkanką tłuszczową oraz cellulitem

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: liposukcja ultradźwiękowa na brzuch, całe uda i pośladki:
  • czas trwania zabiegu: ok. 30 min (zaleca się powtórzenia raz na tydzień)

Liposukcja ultradźwiękowa polegająca na rozbiciu tłuszczu za pomocą głowicy ultradźwiękowej, która wywołuje w tkance tłuszczowej efekt kawitacji. Fale ultradźwiękowe różnej częstotliwości niszczą błony komórek tłuszczowych, usuwając w ten sposób lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową. Stosowane podczas zabiegu ultradźwięki pobudzają organizm do spalania komórek tłuszczowych, poprawiają metabolizm oraz mikrokrążenie.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 517 529 366 lub 660 719 502. Rezerwacje przyjmowane tylko i wyłącznie drogą telefoniczną (rezerwacje złozone przez booksy nie będą przyjmowane). Rezerwacje od pon -pt w godz 9-17. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 4.

Da Vinci Med Esthetic

Prowadzone na terenie kilku miast Polski gabinety Da Vinci Med Esthetic oferują bogaty wybór zabiegów wyszczuplających i pielęgnujących. Doświadczona kadra specjalistów pracuje na wysokiej jakości sprzęcie oraz przy wykorzystaniu równie profesjonalnych i markowych preparatów i kosmetyków. Zainteresowani mogą zdecydować się na m.in. zabieg depilacji laserowej, zamykania naczynek, liposukcji ultradźwiękowej, HIFU.