os. Rusa 111, Poznań (Rataje)

Kurs prawa jazdy kat. B od 1399 zł w OSK Cztery Kółka

Wybierz opcję

Wyróżniki

Szkolenie teoretyczne oraz praktyczna jazda przygotowują do egzaminu umożliwiającego uzyskanie prawa jazdy samochodem osobowym

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • kurs prawa jazdy kat. B:
    • szkolenie teoretyczne 30 godz.
    • jazdy samochodem 30 godz.
    • więcej informacji dostępnych tutaj
  • przyspieszony kurs prawa jazdy kat. B:
    • 30 dni szkolenia teoretycznego i praktycznej jazdy

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Materiały szkoleniowe można zakupić na miejscu w ośrodku. Kursanci muszą dostarczyć badania lekarskie we własnym zakresie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 663 638 080 w terminie 3 tyg. od daty zakupu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

OSK Cztery Kółka

Chcąc zdobyć nowe, praktyczne umiejętności i zdecydować się na kurs na prawo jazdy należy udać się do profesjonalnego ośrodka szkolenia kierowców. W tym celu można skorzystać z usług zlokalizowanego w Poznaniu OSK Cztery Kółka. Firma posiada kilkunastoletnie doświadczenie w szkoleniu przyszłych kierowców. Po odbyciu odpowiednich kursów można uzyskać prawo jazdy kategorii A, A2 i B.