Najlepsze z Groupon

Auto50

Kopanina 91, Poznań

Przegląd klimatyzacji z nabiciem czynnika chłodzącego (94,99 zł) i więcej opcji w Auto50

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny ZIMA. Termin: 1.2.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Przegląd i napełnienie klimatyzacji zapewnia jej sprawne funkcjonowanie, a ozonowanie samochodu likwiduje nieprzyjemne zapachy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
K
Karol
3 Oceny1 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
listopad 4, 2022
Obsługa bardzo miła, ale mam wątpliwości co do poprawności działania stacji napełniana klimatyzacji. Wykazało, że mam nieszczelność i usługa nie została wykonana. Pojechałem do mechanika, który również napełnia klimatyzacje. Sprawdził szczelność, niczego nie wykrył i bez problemu dopełnił 100g czynnik i to taniej niż na tym grouponie. Plusem jest wykonanie ozonowania.
M
Magdalena
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 19, 2022
Wszystko super, polecam!
N
Natalia
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 18, 2022
Jestem bardzo zadowolona. Pan Filip uprzejmy, o wszystkim informował, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Usługa wykonana prawidłowo. W aucie od razu czuć różnicę. W samym serwisie czysto, przyjemnie + pyszna kawa z ekspresu. Polecam, będę wracać!
I
Inna
3 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 27, 2022
Miła atmosfera, profesjonalna obsługa. szybko i sprawnie. Polecam
R
Rafał
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 1, 2022
Wszystko w porządku, szybko sprawnie i w dobrej cenie. Warto przeprowadzać tam taki przegląd nawet jak klimatyzacja działa poprawnie.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • typy samochodów objęte ofertą: osobowe, SUV, van
  • dopłata za każde dodatkowe 100 g czynnika: 60 zł

Przegląd klimatyzacji obejmuje:

  • odzysk czynnika
  • oczyszczenie i osuszenie układu klimatyzacji
  • sprawdzenie szczelności układu
  • wytworzenie próżni
  • uzupełnienie czynnika chłodzącego

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 2 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Zgodnie z obowiązującym prawem (Dz.U. 2015 poz. 881) usługa uzupełnienia układu klimatyzacji może być wykonana tylko w przypadku sprawnego układu. Groupony można realizować od pon. do pt. w godz. 9-17.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 61 663 36 66. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Auto50.pl

Serwis oferuje przegląd klimatyzacji z użyciem automatycznego sprzętu MAC32 renomowanej niemieckiej firmy Beissbarth. Z uwagi na zmianę uwarunkowań prawnych pracownicy Auto50 posiadają niezbędne certyfikaty do wykonywania obsługi klimatyzacji (ubytek powyżej 40 g czynnika wymaga naprawy – zgodnie z ustawą o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych użytkownik auta z układem klimatyzacji zobligowany jest do całkowitego napełnienia układu). Na miejscu można zatem uzupełnić czynnik chłodzący R134a, co zmniejszy nie tylko ryzyko awarii układu klimatyzacji i zużycie paliwa, ale również zwiększy wydajność klimatyzacji. Serwis dysponuje również generatorem ozonu, przy pomocy którego likwiduje się nieprzyjemne zapachy oraz obecne w aucie grzyby, pleśń i nie tylko.