Auto50.pl

Kopanina 91, Poznań

Do 70% zniżki na: Przegląd klimatyzacji R1234yf w nowych autach w firmie Auto50.pl

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Przegląd wykonywany jest najnowszą stacją klimatyzacji z roku 2022, co zapewnia pełne bezpieczeństwo i dokładność wykonania przeglądu.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Przegląd klimatyzacji w nowych autach z czynnikiem R1234yf HFO

Szczegóły:

- typy samochodów objęte ofertą: wszystkie auta z nowym czynnikiem R1234yf HFO

Przegląd klimatyzacji obejmuje:

    - odzysk czynnika

    - podciśnieniowe oczyszczenie i osuszenie układu klimatyzacji

    - podciśnieniowe sprawdzenie szczelności układu

    - uzupełnienie czynnika chłodzącego

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.

Warunki

Dodatkowa opłata za za każde dodatkowe 50 g czynnika w wysokości 100 zł. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 61 663 36 66. Zgodnie z obowiązującym prawem (Dz.U. 2015 poz. 881) usługa uzupełnienia układu klimatyzacji może być wykonana tylko w przypadku sprawnego układu, a układ musi zostać napełniony do wartości fabrycznych ("do pełna"). Groupony można realizować od pon. do pt. w godz. 9-17. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Auto50.pl

Serwis oferuje przegląd klimatyzacji z użyciem automatycznego sprzętu MAC32 renomowanej niemieckiej firmy Beissbarth. Z uwagi na zmianę uwarunkowań prawnych pracownicy Auto50 posiadają niezbędne certyfikaty do wykonywania obsługi klimatyzacji (ubytek powyżej 40 g czynnika wymaga naprawy – zgodnie z ustawą o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych użytkownik auta z układem klimatyzacji zobligowany jest do całkowitego napełnienia układu). Na miejscu można zatem uzupełnić czynnik chłodzący R134a, co zmniejszy nie tylko ryzyko awarii układu klimatyzacji i zużycie paliwa, ale również zwiększy wydajność klimatyzacji. Serwis dysponuje również generatorem ozonu, przy pomocy którego likwiduje się nieprzyjemne zapachy oraz obecne w aucie grzyby, pleśń i nie tylko.