Czas Piękna

Stalowa 17, Chorzów

Sesja zdjęciowa z makijażem od 199,99 zł i więcej opcji w studio Czas Piękna Katarzyna Patalong

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Profesjonalna sesja zdjęciowa wraz z makijażem i zdjęciami to sposób na uwiecznienie piękna ciała i zatrzymanie chwil nie tylko w pamięci

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj oferty: sesja w studiu lub w studiu i plenerze

  • liczba zdjęć: 5-50 w zależności od wybranej sesji

  • makijaż wliczony jest w czas sesji

  • zdjęcia dostarczane są drogą elektroniczną w formacie jpg

  • numery wybranych zdjęć należy dostarczyć SMS-em, nie później niż 90 dni od dnia wykonania sesji

  • czas oczekiwania na obróbkę zdjęć: do 8 tygodni, od momentu dostarczenia wybranych numerów zdjęć

  • możliwość wykonania odbitek, zdjęć wieloformatowych oraz stworzenia albumu

  • możliwość wybrania innych sesji (sensualna/buduarowa, ciążowa, noworodkowa, wieloosobowa) za dopłatą na miejscu 100 zł

  • galeria prac dostępna tutaj

  • więcej prac na Facebooku


Ciało zasługuje na to, by być postrzegane jako piękne, niezależnie od wieku, kształtu, koloru. Ciało od wieków inspiruje artystów. Stanowi temat wielu podziwianych dzieł sztuki. Fotografie Katarzyny to uchwycony w kadrze akt obrazu, rzeźby, ponadczasowe zatrzymanie intymnej zmysłowości ciała, w którym światło i cień odgrywają kluczową rolę. To tworzy wyważoną kompozycję, w efekcie komunikacje pomiędzy modelką a odbiorcą, który obcuje ze sztuką. Światło i cień, w magiczny sposób potrafi kreować przestrzeń i postrzeganie rzeczywistości. Warto również uwiecznić chwile szczęścia, radości, miłości, w sesjach rodzinnych, partnerskich, ciążowych, noworodkowych.


Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 793 720 330 lub 730 388 772 . Podczas wykonywania sesji może być utrudniony kontakt telefoniczny, dlatego można wysłać SMS lub e-mail: czaspieknakp@onet.pl z podaniem numeru kontaktowego. Preferowany kontakt tel. w godz. 9-17. Sesję należy umówić min. 30 dni przed wygaśnięciem grouponu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych rabatów Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Czas Piękna

Zdjęcia wykonywane w studiu Czas Piękna powstają pod okiem wykwalifikowanego fotografa – artystki, plastyka, dyplomowanej wizażystki i trenerki urody, szkoleniowca w zakresie stylizacji, makijażu oraz przygotowań modeli do sesji. Wykonuje ona sesje o zróżnicowanej tematyce np. portretowe, dla par, okolicznościowe, biznesowe, ciążowe czy buduarowe.