Droga Słowackiego 16, Rokitnica

Paralotnia: lot widokowy od 179,90 zł z firmą Collage (do -49%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Niezapomniana podniebna przygoda i potężna dawka adrenaliny

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
P
Piotrhelpful reviewer
1 Oceny1 reviews
sierpień 24, 2020
Nie jestem zadowolony z zamówienia ponieważ do chwili obecnej nie zostało zrealizowane z powodu Covid19. Jednak na przekór temu przez cały czas wystawiają swoją reklamę, uważam, że nie są w porządku a grupon poinformował, że mogę zapomnieć o zwrocie pieniędzy. Nie ma kontaktu z firma Collage nie odbierają telefonu brak kontaktu. Nie polecam COLLAGE ani Grupon oboje uważam że są nie w porządku. Już nigdy nie zamówię w tej firmie. Pozostało mi zgłosić to na Policję jako oszustwo.
K
Kaja
2 Oceny1 reviews
sierpień 10, 2020
Lot był super, ale niestety ciągłe przekładanie terminu (od 2,5 miesiąca) nie należało do przyjemnych. Myślę, że firma powinna podkreślić w swojej ofercie co znaczą 'dobre warunki pogodowe', żeby kolejni klienci mogli uniknąć nieporozumień i niepotrzebnych nieprzyjemności.

O tej ofercie

Poszukiwanie rozrywki najwyższych lotów może spowodować wspięcie się na szczyty kreatywności. Przeżyj odlotową przygodę z firmą Collage i zdecyduj się na lot paralotnią.

Oferta
Lot paralotnią w 1 z 5 opcji:

1) 179,90 zł zamiast 339 zł za lot dla 1 osoby,
2) 239,90 zł zamiast 459 zł za lot z elementami akro,
3) 329,90 zł zamiast 639 zł za lot dla 2 osób,
4) 489,90 zł zamiast 959 zł za lot dla 3 osób,
5) 659,90 zł zamiast 1279 zł za lot dla 4 osób.

Przeciwwskazania: choroby serca, umysłowe, padaczka i inne poważne schorzenia oraz przeciwwskazania lekarskie.

Lot akro zawiera elementy akrobatyki powietrznej. Plan lotu: start za holem, wejście w figurę wingover, płynne przejście do figury spirala zakończone fullstall’em, Lot do lądowania, delikatne lądowanie.

Lokalizacje - w zależności od miasta na którym został zakupiony Groupon, jego realizacja jest możliwa jedynie w miejscach wymienionych po myślniku:

  • Białystok, Bielsko-Biała, Toruń - lotnisko Borsk (okolice Trójmiasta) lub klify nadmorskie Władysławowo, Gdynia Orłowo, Mechelinki k. Gdyni, Jastrzębia Góra, Rewal i Trzęsacz (miejsce realizacji uzależnione od warunków pogodowych w dniu realizacji)
  • Bydgoszcz, Olsztyn - lotnisko Borsk (okolice Trójmiasta) lub klify nadmorskie Rewal i Trzęsacz (miejsce realizacji uzależnione od warunków pogodowych w dniu realizacji)
  • Trójmiasto - lotnisko Borsk (okolice Trójmiasta) lub klify nadmorskie Władysławowo, Gdynia Orłowo, Mechelinki k. Gdyni, Jastrzebia Góra (realizacja na klifach uzależniona od warunków pogodowych w dniu realizacji)
  • Gliwice, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Opole, Rybnik, Rzeszów, Sosnowiec, Tychy, Warszawa - lotnisko Borsk (okolice Trójmiasta), w Michałkowie, Gorzowie Wlkp. lub Przylepie k. Zielonej Góry albo klify nadmorskie Władysławowo, Gdynia Orłowo, Mechelinki k. Gdyni, Jastrzębia Góra, Rewal i Trzęsacz (realizacja na klifach uzależniona od warunków pogodowych w dniu realizacji)
  • Poznań, Szczecin - lotnisko w Michałkowie, Gorzowie Wlkp. lub Przylepie k. Zielonej Góry

Collage
Firma istnieje od roku 1997 i w swojej ofercie ma loty widokowe oraz zapoznawczo-szkoleniowe na paralotniach i motoparalotniach. Kadra szkoleniowa składa się z doświadczonych pilotów paralotniowych, posiadających wszystkie niezbędne uprawnienia, przeszkolenia oraz ubezpieczenia. Sprzęt, na którym prowadzone są loty, to nowoczesne paralotnie dwumiejscowe z odpowiednimi certyfikatami i przeglądami.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Udział w locie mogą brać osoby o wadze od 35 kg do 120 kg. Osoby niepełnoletnie muszą być w towarzystwie opiekuna prawnego lub posiadać jego pisemną zgodę. Przeciwwskazania: choroby serca, umysłowe, padaczka i inne poważne schorzenia oraz przeciwwskazania lekarskie.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość dokupienia imiennej karty podarunkowej w cenie 10 zł oraz filmu z lotu w wersji HD z kartą SD 4 GB w cenie 70 zł/os.
Konieczna rezerwacja tel. 515 562 675, 730 355 050 i rejestracja na stronie w ciągu 2 tygodni od zakupu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Collage